فقط اعتماد کنید ، پایان این داستان شیرین است

فقط اعتماد کنید

فقط اعتماد کنید و بدون شک پایان داستان های زندگی همه ما انسان ها شیرین خواهد بود . او خودش می داند که چه چیزهایی را چه وقت و چگونه کنار هم بچیند تا نتیجه نهایی بهترین شود .

اعتماد کنید ، خداوند شادی را به شما هدیه خواهد داد

اگر آفریننده این جهان هستی کسی است که می دانید و می پذیرید که اوست که بر همه چیز آگاه است ، عادل است ، مهربان است و… که ایمان دارید چنین است پس نگرانی هایتان برای چیست ؟

مقدار نگرانی انسان ها را قدرت ایمانشان مشخص می کند ، هر چه ایمانتان را قوی تر کنید آرامش بیشتری در زندگی خواهید داشت و برعکس هرچه ایمانتان ضعیف تر شود نگران تر خواهید بود و از زمین و زمان گله و شکایت می کنید .

زندگی مثل یک پازل است ، شاید قسمتی از قطعات پازل یکنواخت و خسته کننده شود و شاید هم قسمت های از این پازل سخت و پیچیده شود اما در نهایت همه در کنار هم یک نتیجه مطلوب و یک تصویر لذت بخش را خواهند ساخت و راز زندگی همین است ، سختی ها و راحتی ها ، زشتی ها و زیبایی ها ، همه باید در زندگی کنار هم قرار بگیرند تا پازل زندگی به زیباترین شکل خودنمایی کند .

در این پادکست چه می شنوید ؟

در این پادکست داستان کوتاهی با صدای شیرین بهروزی را خواهید شنید که پسر کوچکی پیش مادربزرگش می رود و از مدرسه و دوستان و زندگی گله و شکایت می کند و به مادربزگش می گوید که هیچ چیز سرجای خودش نیست و خوب نیست . مادر بزرگ که مشغول پختن کیک بود به نوه عزیزش می گوید : کیک دوست داری ؟ پسر جواب می دهد بله مادر بزرگ خیلی و مادربزرگ باز از نوه خود سوالاتی می کند که دیگر جواب پسر کوچک داستان به سوالات مادربزرگ بله نیست . پیشنهاد می کنم بقیه داستان را خودتان بشنوید تا راز کیک خوشمزه مادربزرگ را متوجه شوید .

مطلب پیشنهادی :

تلخی و شیرینی زندگی با هم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code