تلخی و شیرینی زندگی با هم است

تلخی و شیرینی زندگی با هم است

تا بوده همین بوده تا هست همین هست و همیشه تلخی و شیرینی زندگی در کنار هم هستند . زشتی و زیبایی ، سختی و راحتی ، استرس و آرامش ، همه اینها در کنار هم معنا دارند و زیبایی زندگی هم در همین تضادها است .

شیرینی زندگی با آرزوهایمان

همه ما انسان ها در هر شرایط و موقعیت و هر زمان و هر سن و سالی که باشیم ده ها و شاید صدها آرزو داریم ، آرزوهای کوچک و دست یافتی و آرزوهای بزرگ و شاید دست نیافتنی .

امروز به خیلی از آرزوهای کوچکمان رسیده ایم و با نگاهی به گذشته به بعضی از آنها می خندیم که زمانی اینها آرزوهای زندگی من بوده است و امروز که آنها را دارم احساس می کنم اتفاق خاصی در زندگی من رخ نداده و چیز خاصی بدست نیاوردم .

شکرگزاری و ناشکری به این موضوع خیلی ربطی ندارد بلکه در این شرایط باید مواظب آرزوهایمان باشیم و بهتر است قبل از همه آرزو کنیم که آرزویی داشته باشیم که وقتی آنرا بدست می آوریم خوشحال و شاد شویم و احساس رضایت کنیم .

در این پادکست چه می شنویم ؟

این پادکست با صدای شیرین بهروزی داستان دختر کوچکی است که آرزو می کند که هر چه زودتر بزرگ شود و شیرینی زندگی خود را در بزرگ بودن خود تصور می کند و هزاران کار نکرده دارد که می خواهد بزرگ شود تا بتواند آنها را انجام دهد و هزاران چیزی که فکر می کند وقتی بزرگ شود می تواند آنها را داشته باشد و در این پادکست دختر کوچک قصه بزرگ می شود و متوجه می شود که بزرگ شدن هم خیلی آش دهن سوزی نیست و شاید هم امروز خیلی از آرزوی کودکی خود راضی نباشد .

مواظب آرزوهایمان باشیم . مواظب باشیم چی آرزو می کنیم و قرار است وقتی به آرزوهایمان برسیم چه چیزهای را بدست بیاوریم .

مطلب پیشنهادی :

به دنبال راه حل رسیدن به شادی باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code