از حرف های مردم دلخور نشوید

از حرف مردم دلخور نشوید

هر کسی می تواند نظر و سلیقه و طرز فکر خود را داشته باشد ، برای یک نفر می تواند یک چیز درست باشد و برای فرد دیگری همان چیز اشتباه . بعضی ها دوست دارند به هر دلیلی نظرات شخصی خودشان را به شما بگویند ، اینها نظرات شخصی آنهاست و مهم این است که شما دلخور نشوید .

شادی زمانی در زندگیتان جریان دارد که از حرف دیگران دلخور نشوید

زندگی هر شخصی متعلق به خود اوست و زمانی که اندیشه و گرفتار و کردار شما به طبیعت به خودتان و به شخص دیگری آسیب نرساند مجاز هستید هرکاری که دوست دارید انجام دهید . دیگران حرف زیاد می زنند و از قدیم گفتند در دروازه را می توان بست اما در دهان مردم را نمی توان بست و شنونده است که باید عاقل باشد و شما هستید که با عقل و شعور خود بررسی می کنید و بهترین کاری را که می توانید انجام می دهید .

شادی زمانی در زندگی شما جاری می شود که حرف های دیگران شما را ناراحت نکند و باعث نشود که کار نسنجیده و نادرستی انجام دهید . بعضی ها ترجیح می دهند بجای اینکه سرشان در زندگی خودشان باشد و برای پیشرفت زندگی خود تلاش کنند دائما در زندگی دیگران سرک بکشند ، قضاوت کنند و حرف هایشان را برای زندگی دیگران بگویند . تصمیم منطقی شماست که زندگیتان را می سازد وگرنه حرف مردم باد هواست ، می آید و می گذرد.

در این پادکست چه می شنوید ؟

در این پادکست با صدای شیرین بهروزی داستان قدیمی جذابی را از زن شوهری را می شنوید که همراه با خرشان از شهر می گذشتند و در بین راه با انسان هایی مختلفی برخورد می کنند که هر کدام حرفی می زنند و نظرات خود را بیان می کنند اما آن زن و شوهر بجای تصمیم گرفتن راه درست با عقل خود طبق حرف مردم عمل می کنند و نتیجه اش می شود سقوط . این پادکست قدیمی را یکبار دیگر بشنوید تا یاداوری شود که زندگی خودتان است و تصمیم نهایی را شما خواهید گرفت .

مطلب پیشنهادی :

تا دیر نشده قضاوت کردن را کنار بگذاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code