عکس نوشته های ماه دی – ۲۳ تا ۳۰ دی ۹۹

عکس نوشته های ماه دی

روزهای شاد در تقویم بسیار است ، البته ما روزها را گلچین نمی کنیم و همه روزهای خدا خوب و شیرین هستند ما فقط بهانه های شاد بودن را در قالب عکس نوشته به تصویر می کشیم . عکس نوشته های ماه دی بهانه های شیرینی است برای شاد بودن تا یادآوری کنیم که هر روز دنیا می توان شاد بود .

۲۳ دی – عکس نوشته های ماه دی

روز جهانی داروساز مبارک

اینجا داروخانه است و این عزیزان دارو می سازند.
و همه ما وقتی حال ناخوشی داریم به داروخانه ها می رویم تا دارو مورد نیاز خود را دریافت کنیم . شاید هم نیاز به یک کرم پوست یا یک خمیردندان داریم .
امروز بدون هیچ خواسته ای به نزدیک ترین داروخانه محل کار یا زندگی خود می رویم و بدون هیچ خواسته ای در این روزهای سخت با تقدیم یک شاخه گل به این عزیزانمان می گوییم خدا قوت ، خسته نباشید .

.
روز جهانی داروساز مبارک

۲۴ دی

عکس نوشته های ماه دی - روز جهانی استیکر مبارک

استیکر را شاید بشود دنیای پیشرفته از ایموجی دانست البته سبک کاری این دو کمی متفاوت است اما به هر صورت یک تعریفی کردیم که بی تعریف نمونیم .
به عبارتی جایی که متن دیگر بیانگر حقایق نیست استیکر آغاز می شود . یا شاید هم تنبلی برای تایپ کردن باشد یا شاید هم برای جذاب بودن .
با این همه تفاسیر بی انصافی است که یک روز را بهش اختصاص نمی دادند .
.
روز جهانی استیکر مبارک

۲۷ دی

روز جهانی هیچ چیز

امروز روز هیچ چیز است !!
البته طبیعتا امروز هم روز خداست و یک روزی هست اما روز هیچ چیزی نیست !! یعنی روز یک چیزی هست اونم هیچ چیز است !!
شاید همه روزها یک روزی بوده اما امروز قرار نیست دیگر روزی باشد . اما امروز هم یک روزی هست ، پس چرا روز هیچ چیز است ؟؟!! . اگر فهمیدید اینجا چه خبر است به ما هم اطلاع دهید . با سپاس فراوان .

روز جهانی هیچ چیز مبارک

۳۰ دی – عکس نوشته های ماه دی

عکس نوشته های ماه دی - روز جهانی پاپ کورن

پاپ کورن ، … آقای فیل ، ذرت بو داده یا هر چی شما راحتید …

کمی برگردیم به عقب زمانی که پاپ کورن پایش به ایران باز شد و همچنان از اون موقع تا حالا مهمانی های ما بدون پاپ کورن نمی شود ، سینما مگه بدون پاپ کورن داریم ؟ ، وسط خیابان همینطوری برای سرگرمی چرا پاپ کورن می خورید ؟ هیچی … نوش جان منظوری نداشتم .
بحث اینجاست که چه می شود یکی می شود پاپ کورن یکی می شود …. . نه منظوری ندارم ، دارید الان با من کل کل می کنید و این روز قشنگ را به سمت و سوی دیگر هدایت می کنید .
فقط یک سوال دارم : می دانید چرا در ایران بعضی ها به پاپ کورن می گویند چس فیل ؟