عکس نوشته های روزهای شاد – ۱۲ تا ۱۹ دی ۹۹

عکس نوشته های روزهای شاد - 12 تا 19 دی 99

بالاخره سال نو میلادی ۲۰۲۱ هم از راه رسید . سالی که امید بسیاری از مردم جهان به این سال است که مشکلات سال ۲۰۲۰ را به همراه خود حمل نکند و امیدواریم که امسال ، سالی سرشار از شادی برای همه مردم جهان باشد . عکس نوشته های روزهای شاد اوایل سال جدید میلادی را تقدیمتان می کنیم .

۱۲ دی

روز جهانی تعهد مبارک

سال نو میلادی هم از راه رسید ،
اما هنوز قول ها و تعهدهای ما پابرجاست . قول ها و تعهدات ما احساس آرامش و امیدواری را به دیگران هدیه می دهند و حس خوب اعتماد را به وجود می آورد .
در شروع سال نو امیدوارم در این روز قشنگ این احساس های زیبا برای همه شما عزیزان تا ابد زیبا بماند .

روز جهای تعهد مبارک

۱۳ دی – عکس نوشته های روزهای شاد

روز جهانی بوفه غذا مبارک

امروز تا می توانید بخورید !!
بسیاری از افراد میزهای پهن و بزرگ که انواع غذاهای مختلف روی آن چیده شده را دوست دارند اما خیلی ها اعتقاد دارند در یک وعده غذایی تنوع غذایی زیاد برای سلامتی مضر است ( حالا این را از ته دلشان می گویند نمی دانم )

بسیاری از انسان ها هم می گویند امروز را رژیم می گیریم و می رویم یک رستوران فقط از بوفه سالاد آن استفاده می کنیم که البته قبول کنیم داریم خودمان را گول می زنیم و در اکثر مواقع به اندازه سه پرس غذا کامل سالاد می خوریم که به اعتقاد من اگر از این کار لذت می برید و می توانید به اندازه بخورید برای چند بار در سال ایرادی ندارد .
این روز در حقیقت برای دوستداران بوفه یک آزمایش بزرگ است که شما پول غذاهای مختلفی را روی میز چیده شده است را پیش پیش پرداخت می کنید و می توانید هرچقدر دوست دارید بخورید که اگرهم نخورید پولی به شما برگشت داده نمی شود . اما از این لحاظ آین روز یک آزمایش است که بتوانید خودتان را کنترل کنید و حتی واقعا کمتر از حالت عادی غذا بخورید .

به هر صورت حرف و حدیث برای این روز زیاد است اما امروز روز جهانی بوفه است و این روز را به همه عزیزان تبریک می گویم.

۱۵ دی – عکس نوشته های روزهای شاد

روز جهانی اسپاگتی مبارک

اسپاگتی خارجی ها ، ماکارونی خودمون !!
من شنیدم اسپاگتی را چینی ها معرفی کردند اما توسط ایتالیایی ها محبوب شده و به همین خاطر همچنان اسپاگتی را به نام کشور ایتالیا می شناند و البته بعضی ها هم همچنان اعتقاد دارد که پاستا مال ایتالیایی ها است .
البته جایگاه این غذا خوشمزه و ساده و مفید خیلی مهم نیست و مهم این است که کی بپزه و چی بپزه ، که صد در صد آشپزهای ایرانی ، اسپاگتی ایرانی را به نام شناخته شده ماکارونی بهتر از هرجای دنیا می پزند که باعث می شود این روز جهانی در ایران عزیزمان هم جذاب باشد .
راستی یادم رفت بپرسم !! نهار چی دارید ؟ حالا شام چی دارید ؟

روز جهانی اسپاگتی مبارک

۱۶ دی

روز جهانی پرنده مبارک

پرنده یعنی رهایی !
پرنده یعنی رهایی ، یعنی آزادی ، یعنی در قفس نبودن و پرنده یعنی پریدن .
شما وقتی پرنده ها را می بینید یاد چی می افتید ؟ این موجودات نماد قدرتند ، قدرت پریدن . و چه خوب است که همه ما یاد بگیریم که می شود پرید و می شود دل کند ، دل کند از تمام وابستگی هایی که ارزش دل بستن ندارند .

روز جهانی پرنده مبارک

۱۹ دی

روز جهانی چرخش زمین مبارک

زمین می چرخد و حتی امروز هم محاسبه می شود!!
زمین می چرخد و ثانیه ها ، ساعت ها و روزها می گذرند و زمین منتظر هیچ کس نمی ماند . زمان می گذرد و تلاش برای متوقف کردن زمان کاری احمقانه ای است .
روزها را چگونه شب می کنید ؟ آیا امروزتان از دیروزتان بهتر بوده است ؟ حسرت گذشته را چی ، می خورید ؟ آینده را پیش بینی می کنید ؟ جواب این سوالات را هر چه باشد باز زمین می چرخد و می چرخد و شما هستید که در این گردش زمین باید تصمیم بگیرید که این ثانیه ها ، ساعت ها و روزها را چگونه سپری شوند .

روز جهانی چرخش زمین مبارک

 

عکس نوشته های دی ماه – ۱ تا ۱۰ دی ۹۹