آرامش زندگی یک انتخاب است

آرامش زندگی یک انتخاب است

هر کسی در زندگی یک نوع آرامش زندگی را انتخاب می کند و انتخاب آن بستگی به باورها ، نوع نگاه هر فرد به زندگی و بسیاری از مسائل دیگر دارد در این مطلب دو نوع آرامش را بررسی می کنیم .

آرامش زندگی یعنی آرامش سنگ

افرادی که این نوع آرامش را در زندگی انتخاب می کنند یعنی تمایلی ندارند با بالا و پایین های زندگی حرکت کنند و باور این را دارند که باید در یک مکان ثابت بمانند و دائما در مسیر زندگی در حرکت نباشند . این نوع افراد باید در برابر سختی های زندگی مقاومت کنند و دائما در حال شکایت کردن نباشند.

آرامش زندگی یعنی آرامش برگ

افرادی که این نوع آرامش را انتخاب می کنند انسان هایی هستند که ایمان قوی تری دارند و خود را به خالق این جهان هستی می سپارند و از افت و خیزهای زندگی دل آشوب نمی شوند و در مسیر زندگی حرکت می کنند و این نوع آرامش را می پسندند.

در این پادکست چه می شنویم ؟

در این پادکست با صدای شیرین بهروزی داستان مرد جوان غمگینی را می شنویم که در کنار نهر آبی نشسته است و استادی از آنجا می گذرد و آن مرد را می بیند و از او می پرسد چرا انقدر غمگین و ناراحت هستی ؟ مرد جوان پاسخ می دهد همه چیز زندگیم به هم ریخته است و آشفته هستم و نیازمند آرامش هستم .

استاد ابتدا برگی را در نهر آب انداخت و برگ در مسیر نهر حرکت کرد و رفت ، بعد سنگ بزرگی را در نهر آب انداخت و سنگ به دلیل سنگین بودن در آب فرو رفت و در کف آن نهر در کنار بقیه سنگ ها قرار گرفت. استاد از مرد جوان پرسید حالا تو آرامش سنگ را می خواهی یا آرامش برگ را ؟ پیشنهاد می کنم بقیه داستان را با صدای شیرین بهروزی در این پادکست بشنوید تا شما هم بتوانید آرامش زندگیتان را به درستی انتخاب کنید .

مطلب پیشنهادی :

خوشبختی یا بدبختی ؟ انتخاب با شماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code