خوشبختی یا بدبختی ؟ انتخاب با شماست

خوشبختی یا بدبختی ؟ انتخاب با شماست

باور کنید خوشبختی یا بدبختی در زندگی شما یک انتخاب است شما هستید که انتخاب می کنید که حالتان خوب باشد یا بد . خوشبختی یا بدبختی یک حس است و صدالبته که به شرایط هم بستگی دارد اما هستند آدم هایی که در وضعیت مالی بسیار عالی و در سلامتی کامل خوشبخت نیستند.

خوشبختی را انتخاب کنید

خوشبختی فقط پول ، مقام ، شهرت و حتی سلامتی نیست . خوشبختی انتخابی است که شما می کنید . نوع نگاه شما ، طرز تفکر شما ، گفتار شما ، رفتار شما همه این ها در خوشبختی شما تاثیر دارند .

شما می توانید خوش بین یا بدبین باشید ، شما می توانید امیدوار یا نا امید باشید و شما خیلی راحت می توانید انتخاب کتید که خوشحال یا ناراحت باشید . باز هم می پذیرم که بسیاری از این موارد به شرایط زندگی هم بستگی دارد اما شما هم بپذیرید که در خیلی از مواقع بهانه می آورید و به هر دلیلی می خواهید اوضاع را بدتر از آنچه هست تفسیر کنید اما واقعیت این است که شرایط سخت و دشوار همیشگی نبوده اند و نیستند .

این نیز بگذرد

این شعار پر انرژی است که حتما اگر در شرایط سخت با خود تکرار کنید و حتی به دیگران بگوید حال شما را خوب خواهد کرد ، تاریخ این موضوع را ثابت کرده است شرایط هرچقدر هم سخت باشد گذرا هستند و روزهای خوب خواهند آمد اما یقینا در شرایط سخت هم می توان با روحیه و شادی ، خوشبختی را احساس کرد .

بهترین پیشنهاد من در شرایط سخت کتاب خواندن است ، خواندن کتاب مورد علاقه شما باعث می شود که شما وارد دنیای کتاب دوست داشتنی خود شوید و در هر شرایطی حالتان خوب می شود و حتما در آن لحظه خوشحال هستید و به راحتی می توانید از کتاب یاد بگیرید که چگونه می توانید در هر شرایطی خوشبخت و شاد باشید .

مطلب پیشنهادی :

شادی و خوشبختی حق شماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code