راه حل شادی ، پذیرش تمام زندگی است

راه حل شادی پذیرش تمام زندگی است

همه ما زندگی های عجیبی داریم و مشکلات ، سختی ها ، آرامش ها و شادی های مخصوص به خود را داریم اما راه حل شادی پذیرش تمام این موارد در کنار هم است . زندگی سوا کردنی نیست باید بپذیریم و درهم برداریم .

راه حل شادی ، گذشت است .

درک کردن بسیاری از چیزهای زندگی که مطابق میل ما نیست اولین تاثیر مثبت آن کمک به خودمان است . شما بدون شک اول خودتان را شاد می کنید اگر گذشت کنید و منتظر گذشت کردن دیگران نباشید .

 وقتی شب خسته از کار روزانه به خانه می آییم یادمان باشد که همسر عزیزمان هم از صبح تا حالا هزار جور مشغله کاری داشته و او هم خسته است ، قدر بدانیم ، شکرگزار باشیم و بپذیریم تمام زندگی را یکجا .

در این پادکست چه می شنویم ؟

در این پادکست با صدای شیرین بهروزی قصه کوتاهی از خاطره یک دختر کوچکی است که بازگو می کند که چگونه پدرش گذشت می کند و مادرش را خوب درک می کند .

دختر کوچک قصه می فهمد که یک درک ساده و لحظه ای گذشت و پذیرفتن شرایط موجود می تواند به یک زندگی شادی بخشد که اگر خلاف آن پیش آید باعث ساعت ها یا شاید روزها درگیری و جر و بحث و کدورت می شود .

دختر کوچک قصه می فهمد که می تواند بیسکوئیت های سوخته را با لبخند خورد و لذت برد تا همچنان زندگی گرم و صمیمی و شاد باقی بماند .

شاید شرایط امروز همه ما انسان ها هم پر باشد از لحظاتی که باید گذشت کنیم و بپذیریم که اگر غیر از این انجام دهیم بزرگ ترین آسیب را ابتدا به خودمان می زنیم و شاید بعد از آن به دیگران . همیشه هم جنگیدن برای رسیدن به خواسته هایمان راه حل مناسبی نیست ، گاهی اوقات باید بگذاریم بگذریم و کمی از ایده ال های خود کمتر بخواهیم تا نظم دنیا و زندگی را به هم نزنیم و یا حداقل باعث نشویم که اتفاق ناخوشایند دیگری رخ دهد .

مطلب پیشنهادی :

راز شادی در این است : بدون توقع ببخشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code