راز شادی در این است : بدون توقع ببخشید

راز شادی این است

واقعا راز شادی در این است که بدون توقع ببخشید و من احساس می کنم این یک آموزش از سمت خداوند است که این موضوع را به بنده های خود آموزش داده است .

راز شادی در داستان کائنات است

نمی دانم چقدر به این موضوع اعتقاد دارید و در زندگی شما چقدر این موضوع اتفاق افتاده است اما من شخصا بیش از صد بار برای خودم و همسرم این موضوع اتفاق افتاده و هربار هم باورنکردنی تر از قبل بوده است .

شاید بارها شده چیزی از خداوند بخواهید و شاید همچنان هم منتظرش هستید و هرزگاهی هم به خداوند یاداوری می کنید پس چی شد ؟ اما همچنان منتظرید تا خداوند به خواسته شما پاسخ دهد . این یعنی انتظار دارید تا خداوند خواسته شما را براورده کند .

اما شاید شده چیزی از خدا خواسته اید و دیگر پیگیر آن نبوده اید یعنی انتظاری نداشتید و بهتر بگویم توقعی از خدا نداشتید که خواسته شما را براورده کند اما داستان اینجاست که لحظه ای که شما چیزی را از خدا می خواهید سینگال های درخواست شما در تمام هستی پخش می شود و تمام کائنات از همان لحظه به دنبال این هستند که خواسته شما را براورده کنند و بعد از مدتی که حتی شاید خیلی هم زود باشد شما به خواسته خود می رسید .

رمز بخشش در چیست ؟

این یکی از بزرگترین آموزش های خداوند به بنده هایش است ، خداوند به بنده هایش می گوید تمام خواسته هایتان را به من بگویید اما توقع نداشته باشید که سریعا خواسته شما براورده شود و اگر از خداوند چیزی را بدون توقع بخواهید داستان کائنات شروع می شود و شما بدون توقع و انتظار در کمترین زمان ممکن به خواسته خود می رسید .

بخشیدن ما انسان ها هم به همین صورت است ، بدون توقع و انتظار ببخشید بعد بهترین پاداش را که شادی همیشگی در زندگیتان است را سریعا دریافت می کنید و راز شادی در همین است . اما اگر با توقع و انتظار ببخشید ، می شود داستان کوتاه امروز که با صدای شیرین بهروزی در این پادکست می شنویم .

مطلب پیشنهادی :

بخشنده باشید تا زندگی شادی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code