عکس نوشته های خارج از چهارچوب را می پذیریم

عکس نوشته های خارج از چهارچوب

هدف از طراحی عکس نوشته ها آوردن شادی به خانه ها و دل های شماست ، پس شما خیلی مهم هستید . ما سعی کردیم چهارچوبی مشخص کنیم که از کلمات ایرانی استفاده کنیم و تلاش کردیم انرژی های خوب و مثبتی را در طراحی های خود بگنجانیم تا به شما عزیزان هم منتقل شود .

ما مجاز به چه تغییراتی در عکس نوشته ها هستیم

عرض کردم که شما خیلی برای ما اهمیت دارید و در حقیقت ما برای شما طراحی می کنیم و تقدیمتان می کنیم پس نظرات و خواسته های شما برای ما بسیار ارزشمند است .

یک چهارچوب کلی ما برای کار مشخص کردیم که می توانید با مراجعه به صفحه چگونگی سفارش عکس نوشته رایگان ، توضیحات کامل را مطالعه کنید و سفارش خود در اینستاگرام شادی افزا ثبت کنید اما طبیعتا اگر شما با این سبک کار ما موافق نبودید می توانیم تغییرات مورد نظر شما را اعمال کنیم که یک نمونه از این تغییرات را برای سفارش شما عزیزان را در زیر می بینید .

رامین جان تولد مبارک

اما به ما حق دهید که محدویت هایی هم برای طراحی داریم ، اول اینکه در نظر بگیرید که این طراحی ها کاملا رایگان و با عشق تقدیم شما عزیزان می شود و خیلی نمی توانیم از طراحان حرفه ای برای این کار استفاده کنیم زیرا مستلزم هزینه های زیادی برای ما خواهد بود اما باز هم تمام تلاشمان را می کنیم که در جهت بهتر شدن طراحی های تلاش کنیم .

ما در ایران زندگی می کنیم و موظف به رعایت قوانین کشورمان هستیم و فقط مجاز هستیم طراحی هایی را برای شما بزرگواران انجام دهیم که با با رعایت قوانین و شئونات جهموری اسلامی ایران باشد.

عکس نوشته ها را علاوه بر سایت شادی افزا در اینستاگرام شادی افزا هم قرار می دهیم پس به دلیل به هم نریختن قالب صفحه اینستاگرام شادی افزا باید نوع چیدمان و سبک طراحی را به همین شکل نگه داریم و البته عرض کردم که تمام تلاشمان را می کنیم که کارهای بهتری را در آینده به شما نازنینان تحویل دهیم .

بازهم صمیمانه از همکاری تک تک شما عزیزان سپاسگزاریم ، دست هایتان را می بوسیم و امیدواریم تا توان داریم برای شاد کردن شما بکوشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code