چگونگی سفارش عکس نوشته رایگان :

برای سفارش عکس نوشته رایگان به اینستاگرام شادی افزا مراجعه کنید ، ابتدا محبت کنید ما را follow کنید و سپس از قسمت message به ما پیام دهید

نحوه سفارش عکس نوشته رایگان

 

اطلاعت لازم جهت سفارش عکس نوشته :

اطلاعات کامل از مراسم شادتان شامل اسم و فامیل و تاریخ مراسم را به همراه یک عکس با کیفیت از صاحب مراسم (با رعایت قوانین و شئونات جهموری اسلامی ایران برای ما ارسال کنید)

توجه : اسامی افراد در عکس نوشته با پسوند جان مثل : امیر جان یا با پیشوند مهربان (برای آقایان ) و پیشوند مهربانو (برای خانم ها) مانند : مهربان فرشاد یا مهربانو فریبا نوشته می شود که حتما در پیام ارسالی خود بنویسید که چه پیشوند یا پسوندی را برای اسم صاحب مراسم در عکس نوشته بکار ببریم . 

نکات مهم :

هر چقدر چهره فردی که برای ما ارسال می کنید واضح تر باشد و تصویر کیفیت بهتری داشته باشد ، عکس نوشته شما جذاب تر خواهد بود و طراحان ما دستشان بازتر است که کار بهتری را به شما تقدیم کنند.

لطفا سعی کنید عکسی را برای ما ارسال کنید که عزیز شما لبخندی بر چهره داشته باشد ، این حس شادی و ناراحتی از فرد بدون شک به بیننده منتقل خواهد شد . 

در صورتی که تمایل دارید متن دلخواه شما در عکس نوشته ، نوشته شود  ، متن خود را برای ما ارسال کنید .

اگر تمایل دارید اسم شما به عنوان تقدیم کننده عکس نوشته به دوستان و عزیزانتان در  پایین کپشن اینستاگرام نوشته شود حتما به ما اطلاع دهید 

نمونه عکس نوشته ها :

نمونه عکس نوشته های تولد ماه شهریور 

نمونه عکس نوشته سالگرد ازدواج ماه شهریور

 

زمان اطلاع رسانی  :

خواهشمندیم حداقل یک هفته قبل از تاریخ مراسم ، مشخصات و تصویر با کیفیت صاحب مراسم را برای ما ارسال کنید. (لطفا برای سفارش عکس نوشته فقط از اینستاگرام شادی افزا اقدام کنید )

چگونگی تحویل سفارش :

سفارش شما در روز مراسم در صفحه اینستاگرام شادی افزا به شکل یک پست منتشر می شود و استوری هم خواهد شد .

در قسمت کپشن پست ، نام صاحب مجلس و عزیزان و دوستانی که شما به ما معرفی می کنید منشن خواهد شد و همچنان در استوری هم نام صاحب مجلس منشن خواهد شد .

همچنین عکس نوشته شما در سایت شادی افزا هم قرار داده خواهد شد .