* با عرض پوزش در حال حاضر از پذیرش سفارش عکس نوشته معذوریم *

چگونگی سفارش عکس نوشته رایگان :

می شود با هدیه ای کوچک و حتی رایگان دوستان و عزیزانمان را خوشحال کنیم . مهم این است که به یاد عزیزانمان باشیم و در مراسم های شادی مانند : تولد ، سالگرد ازدواج ، فارغ التحصیلی ، موفقیت شغلی و … هر چقدر ساده به آن ها تبریک بگوییم . شادی افزا در کنار شماست و برایتان پیشنهادی دارد . از طریق شادی افزا ، کاملا رایگان عکس نوشته های خود را سفارش دهید .  برای سفارش عکس نوشته رایگان خواهشا فقط از طریق اینستاگرام شادی افزا به ما پیام دهید .

طریقه سفارش عکس نوشته رایگان

اطلاعات لازم جهت سفارش عکس نوشته :

  • اطلاعات کامل از مراسم شادتان شامل اسم و فامیل و تاریخ مراسم را به همراه یک عکس با کیفیت از صاحب مراسم (با رعایت قوانین و شئونات جهموری اسلامی ایران) برای ما ارسال کنید.

توجه : اسامی افراد در عکس نوشته با پسوند جان مثل : امیر جان یا با پیشوند مهربان (برای آقایان ) و پیشوند مهربانو (برای خانم ها) مانند : مهربان فرشاد یا مهربانو فریبا نوشته می شود که حتما در پیام ارسالی خود بنویسید که چه پیشوند یا پسوندی را برای اسم صاحب مراسم در عکس نوشته بکار ببریم . 

نکات مهم :

  • هر چقدر چهره فردی که برای ما ارسال می کنید واضح تر باشد و تصویر کیفیت بهتری داشته باشد ، عکس نوشته شما جذاب تر خواهد بود و طراحان ما دستشان بازتر است که کار بهتری را به شما تقدیم کنند.
  • لطفا سعی کنید عکسی را برای ما ارسال کنید که عزیز شما لبخندی بر چهره داشته باشد ، این حس شادی و ناراحتی در چهره کاملا مشخص است و بدون شک به بیننده منتقل خواهد شد . 
  • در صورتی که تمایل دارید متن دلخواه شما در عکس نوشته ، نوشته شود  ، متن خود را برای ما ارسال کنید.
  • اگر تمایل دارید اسم شما به عنوان تقدیم کننده عکس نوشته (به دوست یا عزیزتان) در پایین کپشن اینستاگرام نوشته شود حتما به ما اطلاع دهید.

نمونه عکس نوشته ها :

تولد فرشاد پسر خردادی
سالگرد ازدواج ناهید و عباس
تولد حلما مبارک

از فروردین ۱۴۰۰ عکس نوشته های شادی افزا در اینستاگرام به صورت متحرک (فعلا فقط فونت های عکس نوشته متحرک است و به زودی شما را بیشتر غافلگیر خواهیم کرد ) همراه با آهنگ های شاد قرار داده می شوند و عکس نوشته ها در سایت ، هم به صورت ثابت و هم به صورت متحرک قرار می گیرند و تمام این خدمات در حال حاضر کاملا رایگان تقدیم شما بزرگواران می شود . 

اشعار اختصاصی عکس نوشته ها :

تمام عکس نوشته ها دارای شعر اختصاصی هستند و این اشعار از جای دیگری کپی نمی شوند و برای شخصی که عکس نوشته برای آن طراحی می شود به صورت اختصاصی سروده می شود . البته شما می توانید متن روی عکس نوشته را خودتان انتخاب کنید و به ما اطلاع دهید که متن دلخواه خودتان را روی عکس نوشته بنویسیم .  

زمان سفارش عکس نوشته :

  • خواهشمندیم حداقل یک هفته قبل از تاریخ مراسم ، مشخصات و تصویر با کیفیت صاحب مراسم را برای ما ارسال کنید. (لطفا برای سفارش عکس نوشته فقط از اینستاگرام شادی افزا اقدام کنید )

چگونگی تحویل سفارش :

  • سفارش شما در روز مراسم در صفحه اینستاگرام شادی افزا به شکل یک پست منتشر می شود و استوری هم خواهد شد. 
  • در قسمت کپشن پست ، نام صاحب مجلس و عزیزان و دوستانی که شما به ما معرفی می کنید منشن خواهد شد و همچنان در استوری هم نام صاحب مراسم منشن خواهد شد.
  • همچنین عکس نوشته شما در سایت شادی افزا هم قرار داده خواهد شد.