جمله انگیزشی ماه خرداد و عکس نوشته های پرانرژی

جمله انگیزشی ماه خرداد و عکس نوشته های پرانرژی

اولین جمله انگیزشی ماه خرداد را با یک جمله قدرتمند شروع می کنیم ، جمله ای که تمام قدرتش در آرامی و ملایمت و آرامش آن نهفته است ، این روش در صحبت کردن بدون شک به ما آرامش ، قدرت و شادی را هدیه خواهد داد .

اولین جمله انگیزشی ماه خرداد :

” ارتباطات عاری از قدرت داشته باشیم تا به قدرت برسیم “

ارتباطات عاری از قدرت

اکثر مردم دوست دارند ارتباط موثری با دیگر افراد داشته باشند و بیشتر تمایل به صحبت کردن دارند و بعضی ها هم تمایل دارند حرف های خود را به کرسی بنشانند و بر دیگران تحمیل کنند و به نوعی از موضع قدرت با دیگران صحبت کنند. اما ارتباطات موثر حتما ارتباطاتی از موضع قدرت نیستند بلکه ارتباطاتی هستند با تمرکز بر طرف مقابل و بجای پاسخ های دندان شکن (که باعث مخالفت های بسیاری می شود ) ، ارتباطات ملایم و ارائه راهکار و پیشنهاد هم می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

افراد سخاوتمند و بخشنده به طور طبیعی تمایل به کمک کردن دارند پس اگر ارتباط ما با این افراد به آرامی و ملایمت باشد به راحتی می توانیم ارتباط موفقی داشته باشیم . بجای تحمیل عقاید خود سعی کنید با سوال کردن و ارائه راهکار و پیشنهاد ، به درک از طرف مقابلمان برسیم و حس اعتماد را در او نسبت به خودمان بیشتر کنیم .

سوال کنیم با ارائه پیشنهاد

ارتباطات عاری از قدرت بسیار تاثیرگذارتر است .


استاندارد موفقیت ، میزان شادی است که شما احساس می کنید

استاندارد موفقیت ، میزان شادی شماست

همه ما در زندگی آرزوهایی داریم ، رسیدن به کوچک ترین تا بزرگترین آرزوها می تواند ما را خوشحال کند ، حالمان را خوب کند و احساس خوبی داشته باشیم که به آن آرزو رسیده ایم ، پس در حقیقت رویداد بزرگ زندگی ما رسیدن به آن آرزو نیست بلکه رویداد بزرگ زندگی احساسی است که ما در لحظه داریم . گیجتان نمی کنم و اجازه دهید با یک مثال بیشتر توضیح دهم : برای مثال شما آرزو دارید یک بنز مشکی با  مدل و قیمت کاملا مشخص را بدست بیاورید و حال تصور کنید این بنز را دارید و به آرزویتان رسیده اید و آیا الان که شما صاحب بنز مشکی دلخواه خود هستید در هر حالتی از داشتن این بنز خوشحالید ؟ آیا در هر حالتی داشتن این بنز و رسیدن به این آرزو برایتان لذت بخش و شادی بخش است و حالتان را خوب می کند ؟ طبیعتا نه و مهم این است که چگونه این بنز را بدست آورده اید.

جمله انگیزشی ماه خرداد - استاندارد موفقیت

کمی فکر کنید بدست آوردن این بنز مثلا از راه دزدی و کلاه برداری اصلا لذت بخش نیست . آیا اگر به این صورت به آرزویتان رسیده اید هر لحظه به خود نمی گویید کاش همه چی برگردد به حالت اولیه خود ، قبل از اینکه من دزد شوم ، قبل از اینکه با پول دزدی این بنز را بخرم ؟ آیا شب ها با آرامش می خوابید و خواب این را می بینید که فردا با بنز زیبایم در خیابان های این سرزمین با لذت رانندگی می کنم ؟

این احساس شماست که به شما خوشبختی می دهد نه آن چیزی که دارید و یا بدست آورده اید .

 

 

مطلب پیشنهادی :

عکس نوشته های پرانرژی و جمله های انگیزشی ماه اردیبهشت