عکس نوشته های خرداد ۱۴۰۰

عکس نوشته های خرداد 1400

تقویم ورق می خورد و بالاخره ماه خرداد از راه می رسد . منتظرت بودم ماه گرم زیبای پایان بهار .

  • چه با خود آوردی ؟
  • عکس نوشته های خرداد .
  • همین ؟
  • یک سبد شادی ، عشق ، احساس ، زندگی … .
  • متوجه شدم . خوش آمدی .

تقویم خرداد را با عکس نوشته های خرداد به شادی مرور می کنیم :

۳ خرداد ، روز جهانی برادر – ۴ خرداد ، روز جهانی حوله – ۱۱ خرداد ، روز یک چیز خوب بگو – ۱۸ خرداد ، روز جهانی بهترین دوست – ۲۰ خرداد ، روز جهانی کشاورزان و کارگران مزرعه – ۲۵ خرداد ، روز جهانی قدرت لبخند

۳ خرداد – عکس نوشته های خرداد

روز جهانی برادر

صدایم را گوش کن برادر ، من تو را می خواهم
و هنوز می خواهم دست های گرمت را ، و دلم می خواهد که چنان گرم در آغوشت گیرم و بگویم با تو زندگی شیرین است .
من هنوز می فهمم که وجودت کافیست و چقدر خوشبختم که تو را نیز دارم .
.
روز جهانی برادر مبارک

۴ خرداد

روز جهانی حوله

حوله برای ما معنای حمام و دستشویی می دهد برای شما چطور ؟
شاید خیلی ها الان فکر می کنند ، اَه دوباره می خواهد شعار دهد و خودم هم نمی دانم چرا وقتی می خواهم حرف های واقعی و جدی و مهم تری بزنم احساس می کنم بسیاری افراد با من مخالفت می کنند . شاید طبیعی باشد و مهمترین دلیلش این است که اکثر ما انسان ها می خواهیم از راه ساده و میانبر به موفقیت و شادی و حال خوب برسیم و تا شخصی حرف از تلاش و پشتکار می زند ساده ترین حرفی که دم دستمان هست که به راحتی هر چه تمام تر بیان می کنیم ، برو بابا دلت خوشه .

آری دلم خوش است چون تلاش کردم و پشتکار داشتم . دلم خوش است چون به دنبال ساده ترین و میانبرترین راه ها نبودم . هنوز برای بعضی ها شعاری است ؟ نمی دانم اما اگر حتی یک نفر هم را تغییر کند بدون شک یک نفر است و بسیار ارزشمند .
حوله اگر برای خیلی ها یاداور حمام و دستشویی است برای بسیاری از انسان ها یاداور ماساژ ، استخر ، دریا و سفرهای لوکس ساحلی است . چه می شود که اینطور می شود ؟ شاید نیاز به تغییر است ، نیست ؟
.
روز جهانی حوله مبارک

۱۱ خرداد – عکس نوشته های خرداد

روز یک چیز خوب بگو

اگر نمی توانیم چیز خوبی بگوییم ، خُب نگوییم.
شنونده بودن سخت است و همه ما یا اکثر ما دوستت داریم صحبت کنیم اما سکوت ارزشمند است و کلمات قدرت جادویی دارند . آیا از این کلمات درست استفاده می کنیم ؟ آیا در هنگام صحبت کردن و پرتاب این کلمات از دهانمان به دنیای پهناور بیرون مواظب هستیم ؟ تا وقتی که این کلمات در ذهن ما محفوظ هستند جایشان امن است و اما وقتی که از فضای درون ما از طریق دهان با صدا خارج می شوند می توانند گاهی خطرناک باشند . آیا به اندازه کافی احتیاط می کنیم ؟
اگر همیشه اینگونه به صحبت های خود بیندیشیم و هنگام حرف زدن کمی مکث کنیم و به قول قدیمی ها کمی سخنان خود را مزه مزه کنیم آنگاه متوجه خواهیم شد که هر چیزی را هرجایی نباید بگوییم . با نحوه بیان کلمات و جملات کاری ندارم که البته که نوع بیان کلمات ، تن صدا ، میمیک صورت و … بسیار مهم است اما اکنون می خواهیم به قدرت جادویی کلمات پی ببریم .
پس از این به بعد تلاش کنیم قبل از سخن گفتن بیشتر بیندیشیم ، کمتر حرف بزنیم و اگر نیاز بیشتر به صحبت کردن داشتیم ، بهتر است بنویسیم .

.
روز یک چیز خوب بگو مبارک

۱۸ خرداد

عکس نوشته های خرداد - روز جهانی بهترین دوست

دوستانی که می شود روی آن ها حساب کرد ، دوستانی که اگرچه کم هستند ولی هستند و ارزشمند . امروز این عهد و پیمان را محکم تر می کنیم .

روز جهانی بهترین دوست مبارک

۲۰ خرداد

روز جهانی کارگران مزرعه و کشاورزان مبارک

سپاسگزاریم از شما که می کارید تا ما مصرف کنیم.

سفره غذایی متنوعی داریم و تنوع این سفره های رنگین از افراد زحمت کشی است که حتی سالیان سال آن ها را نمی بینیم . از میوه فروشی و سوپرمارکت محله خود خرید می کنیم ولی از جای دورتری در این سرزمین می آیند ، خوشمزه های زندگی را می گویم . آیا می اندیشیم  این زحمت کشانی که انقدر هوای ما را دارند ، هوای خودشان را چه کسی دارد ؟

روز جهانی کارگران مزرعه و کشاورزان مبارک

۲۵ خرداد – عکس نوشته های خرداد

عکس نوشته های خرداد - روز جهانی قدرت لبخند

لبخند نمادی از شادی و نشاط است . با هر لبخند ، احساسی دلنشینی را به خود و دیگران هدیه دهید و حتی پشت همان ماسک ها هم لبخند شما زیباست و چشم ها می توانند این حس زیبا را انتقال دهند . بهانه نیاورید ، هر زمان و هر کجا می توان لبخند زد ، حتی به زور ، حتی تصنعی .

 خواص درمانی لبخند و خندیدن سال هاست که اثبات شده است و همه ما از آن آگاه هستیم ، پس اگر قدرت لبخند را فراموش کرده اید امروز روز یاداوری لبخند است . دوباره شروع کنید و دیگر فراموش نکنید .

روز جهانی قدرت لبخند مبارک

 

عکس نوشته های اردیبهشت ۱۴۰۰