عکس نوشته های اردیبهشت ۱۴۰۰

عکس نوشته های اردیبهشت 1400

فروردین هم تمام شد ( البته خیلی ها گله می کردند که چرا فروردین تمام نمی شود !! ) و وارد ماه دوم از فصل بهار شدیم ، بهاری سرشار از امید و سرسبزی و همچنان شادی افزا عکس نوشته هایش را تقدیمتان می کند.

عکس نوشته های اردیبهشت برای مناسب های شاد در تقویم این موارد را انتخاب کرده ایم که تقدیمتان می کنیم :

۱ اردیبهشت ، روز جهانی چای – روز بزرگداشت سعدی — ۹ اردیبهشت ، روز جهانی آرزو – ۱۰ اردیبهشت ، روز ملی خلیج فارس – روز جهانی صداقت — ۱۲ اردیبهشت ، روز معلم – ۲۲ اردیبهشت ، روز جهانی پرستار – ۲۵ اردیبهشت ، روز بزرگداشت فردوسی – ۳۰ اردیبهشت ، روز جهانی دفتر یادداشت –

۱ اردیبهشت – عکس نوشته های اردیبهشت

روز جهانی چای مبارک

 

هنوز هم نوشیدن چای در لحظه حال زیباست ، خدا را شکر .
زمان می گذرد و ما هر روز بزرگتر و بزرگتر می شویم اما زمان نه لحظه ای توقف می کند و نه لحظه ای به عقب بر می گردد و هنوز دلخوشی های کوچک و دلچسب ما در گذر زمان ، یاداور امید است ، یک فنجان چای گرم و یک دنیا امید .
.
روز جهانی چای مبارک

روز بزرگداشت سعدی

جهد کن جهد که وقت من و تو در گذر است
سعی کن سعی که این عمر بسی مختصر است (نراقی)

اول اردیبهشت روز بزرگداشت ابومحمّد مُشرف‌الدین مُصلِح بن عبدالله بن مشرّف متخلص به سعدی است . این روز بر همه پارسی زبانان سرتاسر جهان فرخنده باد .

۹ اردیبهشت

روز جهانی آرزو

آرزوها جشن گرفتنی هستند! ، آرزوهایی که به آن ها رسیدیم یا قرار به زودی به آن ها برسیم یا آرزوهایی که به بهانه اینکه آن ها را نمی خواهیم اسمشان را دست نیافتنی گذاشته ایم . این روزها چه آرزوهایی دارید ؟
این روزها یکسری آدم ها بی آرزو ماندن و یکسری آدم ها آرزوهایشان دارد روز به روز زیادتر و زیادتر می شود ، شما جز کدام دسته هستید ؟ همه آرزوها مال خودتان است یا برای دیگران هم آرزو می کنید ؟ دوست داشتید زیر همین مطلب از آرزوهایتان بنویسید ، آرزوهایی که باید نوشت و حتی فریاد زد تا همه جا پر شود از آرزوهای قشنگ .

به هر صورت آرزوها هر شکلی باشند ، هر چقدر کوچک یا بزرگ و هر کجای زندگی باشند ارزش جشن گرفتن را دارند ، حتی هر روز . امروز یکی از همان روزهاست که حتما باید جشن بگیریم .
.
روز جهانی آرزو مبارک

۱۰ اردیبهشت – عکس نوشته های اردیبهشت

روز ملی خلیج فارس

اینجا ایران است ، خلیج تا ابد فارس
.
روز ملی خلیج همیشه فارس خجسته باد

عکس نوشته های اردیبهشت - روز جهانی صداقت

امروز بیاییم کمی به گذشته برگردیم و بررسی کنیم که حاصل و نتیجه دروغ هایی که در گذشته گفته ایم امروز چه بوده است و اگر آن دروغ ها را نمی گفتیم چه چیزی را امروز برداشت می کردیم .
به راحتی به بهانه دروغ مصلحتی دروغ می گوییم با اینکه می دانیم که دروغ ، دروغ است و ما اسم و شکلش را تغییر می دهیم که برای خودمان قابل قبول شود . قبول کنیم که خودمان این داستان را سخت کرده ایم وگرنه ابتدای آفرینش حتما دنیا پاک و درست و راست آفریده شده است و این زشتی ها نتیجه تلاش های ماست .
هنوز متاسفانه خیلی ها با دروغ گفتن خوشحال می شوند که زرنگی کرده اند و برنده این میدان شده اند . اما این جنگی که ما ساختیم داستان باخت – باخت است ، هم برای من که دروغ می گویم و هم برای کسی که دروغ می شنود . امروز را کمی فکر می کنیم و دنیا خود را از فردا قشنگ تر خواهیم کرد .
.
روز جهانی صداقت مبارک

۱۲ اردیبهشت

روز معلم گرامی باد

برای اکثر ما روز اول مدرسه ، روز عجیبی بود و آن روز برای بسیاری از ما خاطره ای ساخت که در قلب و ذهن ما ثبت شد. چقدر زیبا بود ، روزهایی که وارد اولین محیط جدی زندگی به اسم مدرسه می شدیم که اسمش را گذاشته بودند خانه دوم که واقعا اسم برازنده ای هم هست . آموزگارانی که مثل پدر و مادر کنار ما بودند تا ما در سایه آگاهی قد بکشیم و بزرگتر شویم و هنوز از یاد نبردیم درس هایی که آموختیم و امروز با همان درس ها زندگی می کنیم .
من اسم معلم کلاس پنجم دبستان خودم را یادم هست و فکر کنم بیشتر تصویر آموزشی از دوران مدرسه (دبستان) که در خاطرم هست مربوط به همان سال باشد ، شما چی یادتونه ؟ چه تصویری از دوران درس و مدرسه به خاطر دارید ؟ 
.
روز بزرگداشت مقام والای معلم فرخنده باد

۲۲ اردیبهشت 

عکس نوشته های اردیبهشت - روز جهانی پرستار

همچنان در خط مقدم ایستاده اید …
هنوز ایستاده اید با اینکه می دانیم خسته شده اید اما ارزش هایی دارید که خستگی را برایتان بی معنا می کند و کاش ما هم قدرشناس باشیم یا حداقل بفهمیم که به پایان راه نزدیک شده ایم و نگذاریم زحمات این عزیزان هدر رود و رعایت کنیم ، رعایت کنیم حتی کمی بیشتر از قبل .
روزهای خوب نزدیک است و در این مدت دیدیم و یادگرفتیم طور دیگری هم می شود زندگی کرد ، انقدر فداکار ، انقدر صبور ، انقدر عاشق .
.
عاشقان صبور روزتان مبارک ، روز جهانی پرستار فرخنده باد

۲۵ اردیبهشت – عکس نوشته های اردیبهشت

روز بزرگداشت فردوسی

بسي رنج بردم در اين سال سی / عجم زنده كـردم بديــن پــــارسی
.
روز بزرگداشت فردوسی و پاسداشت زبان پارسی گرامی باد

۳۰ اردیبهشت 

روز جهانی دفتر یادداشت

دنیای بدون دفتر یادداشت را تصور کنید ؟! شاید یکسری افراد به شوخی یا جدی پاسخ بدهند که در word یا نرم افزارهای مشابه آن تایپ می کنیم اما منظور من این است که اگر دنیای نوشتن را از ما بگیرند چه می شود ؟
کاری که من هر روز انجام می دهم را شما هم انجام می دهید ؟ هر روز برای نوشتن ، برای اینکه امروز هم می توانید بنویسید خدا را شکر می کنید ؟ این نعمت بزرگی است ، نیست ؟
حداقل اگر برای خیلی چیزها شکرگزار پروردگار نیستیم برای این مورد یعنی نوشتن ، شکرگزار باشیم با عشق .
.
روز جهانی دفتر یادداشت مبارک

عکس نوشته های فروردین ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code