عکس نوشته های پرانرژی و جمله های انگیزشی ماه اردیبهشت

عکس نوشته های پرانرژی و جمله های انگیزشی ماه اردیبهشت

به نظر من یک جمله سوالی و یا یک جمله ای که ما را به فکر کردن وادار کند هم می تواند یک جمله انگیزشی باشد مانند جمله اول این مطلب که شاید کلمات بار مثبتی نداشته باشند اما این جمله باعث می شود که به دنبال راهکار مناسبی بگردیم. پس با من همراه شوید تا با عکس نوشته های پرانرژی ماه اردیبهشت نگاه متفاوت تری به جمله های انگیزشی داشته باشیم.

چگونه در مسیر موفقیت قرار گیریم و ادامه دهیم ؟

همه ما می دانیم که برای رسیدن به خواسته هایمان باید اقدام کنیم ولی با اینکه بسیاری از انسان ها می دانند که برای رسیدن به موفقیت باید دست به کار شوند پس چرا به خواسته هایشان نمی رسند ؟

عکس نوشته های پرانرژی در مسیر موفقیت

یکسری انسان ها اصلا کاری را شروع نمی کنند که از این بحث خارج است اما یکسری انسان با شور و اشتیاق زیاد و کاملا هدفمند تصمیم می گیرند که برای رسیدن به موفقیت تلاش کنند اما وقتی وارد مسیر موفقیت می شوند با پیچ و خم ها و بالا و پایین های زیادی روبرو می شود که اینجا است که یک ندای درونی تلاش می کند که ما را از ادامه راه منصرف کند و حتی دیگران هم در این مسیر به ما کمک می کنند و آیه یاس می خوانند و تلاش می کنند که دیگر ادامه ندهیم . اما چگونه می شود این مسیر دشوار را همچنان ادامه داد ؟

چه راهکار برای ادامه این مسیر پر فراز و نشیب وجود دارد ؟

چه راهکار برای ادامه این مسیر پر فراز و نشیب وجود دارد ؟

عکس نوشته های پرانرژی و جمله های انگیزشی ماه اردیبهشت

 

همه ما حداقل چند کتاب موفقیت را خوانده ایم و می دانیم که برای رسیدن به موفقیت باید یکسری اقداماتی را انجام داد اما با داشتن تمام تکنیک های لازم برای رسیدن به موفقیت ، زمانی که حس و حال کاری نیست و انگیزه ای وجود ندارد ، ادامه دادن کمی مشکل است و اینجا است که پیام های معجزه بخشی که بتواند نور امید را در وجودمان شعله ور کند و ما را از هجوم افکار ناامید کننده و منفی دور کند ، می تواند باعث شود که همچنان پرقدرت به مسیرمان ادامه دهیم .

امیدوارم جمله هایی را که در قالب عکس نوشته های پرانرژی تقدیمتان می کنم ، بتواند در این مسیر موفقیت کمک رسان باشد و در پایان به تعدادی از عوامل بسیار مهم که باعث از بین رفتن انگیزه می شود اشاره می کنم :

هدف نداشتن

پشتیبان نداشتن

خود را باور نداشتن

ضعف جسمانی

عدم تمرکز

اخبار منفی

تعلل ورزیدن

خود را با دیگران مقایسه کردن

از انجام کاری متنفر بودن

احساس سرخوردگی

اطلاعات کافی نداشتن

بیش از حد وقت داشتن

این ها تعدادی از هزاران عواملی است که بستگی به موقعیت و شرایط برای هر کدام از ما می تواند مانعی بزرگی باشد که نتوانیم مسیر موفقیت را ادامه دهیم . حتما در مطالب و پیام ها و عکس نوشته های بعدی روی این موضوعات بیشتر صحبت می کنیم تا به نتایج مطلوب تری برسیم .


پیشگیری همیشه بهتر از درمان نیست !!

عکس نوشته های پرانرژی - پیشگیری یا درمان

تعجب نکنید ، این دومین جمله انگیزشی از عکس نوشته های پرانرژی ماه اردیبهشت است که باز هم به طور مستقیم قرار نیست به ما انگیزه دهد و بیشتر انسان را مشتاق می کند که چرایی کار را پیدا کند و باعث می شود کمی فکر کنیم. در اینجا منظور پیشگیری و درمان پزشکی نیست که صد البته در امر پزشکی و سلامت همیشه پیشگیری بهتر از درمان است اما گاهی اوقات در زندگی می تواند پیشگیری کارساز نباشد.

چرا در زندگی پیشگیری همیشه بهتر از درمان نیست؟

انسان های باتجربه به دلیل تجربه ای که دارند شاید وقتی می خواهند در یک مسیر سخت و پر پیچ و خم قرار گیرند قبل از اینکه شروع کنند و در مسیر قرار گیرند پیش بینی می کنند و اگر طبق تجربه خود آن مسیر را دشوار ببینند عقلانی می دانند که شروع نکنند و در آن مسیر قرار نگیرند و چون اعتقاد دارند که ریسک این کار زیاد است و خطر آن بالاست و ترجیح می دهند که پیشگیری کنند و در حقیقت هیچ وقت آن مسیر را شروع نمی کنند. انسان های کم تجربه تر و شجاع تر ترجیح می دهند که ریسک کار را بپذیرند و وارد آن مسیر پر چالش شوند و اینطور فکر می کنند که نهایتا شکست می خورم و تجربه جدیدی کسب می کنم و خیلی بهتر است که دست روی دست بگذارم و هیچ وقت شروع نکنم .

پیشگیری بهتر است یا درمان ؟

اشتباه نکنید اصلا قصد جسارت به انسان هایی با تجربه های ارزشمند را ندارم و بلکه شدیدا هم اعتقاد دارم استفاده از تجربه های این افراد می تواند مسیر را برای انسان های کم تجربه هموار تر کند تا کمتر دست به آزمون و خطا بزنند و منظور من این است که بعضی وقت ها می شود نسبت به شرایط و موقعیت ریسک پذیری را بالا برد و با تلاش مضاعف دل به دریا زد. در نظر بگیرید شاید فرصت موفقیت با ریسک زیاد فقط یک بار برای ما در زندگی پیش بیاید، پس بهتر است امتحان کنیم حتی به قیمت اینکه شکست بخوریم.

گاهی لازم است خیلی مسائل را خودمان تجربه کنیم و از نزدیک لمس کنید و با مشکلات دست و پنجه نرم کنیم و بپذیرم که همیشه هم پیشگیری بهتر از درمان نیست.

مطلب پیشنهادی :

عکس نوشته های پرانرژی و جمله های انگیزشی ماه فروردین