بخشنده باشیم تا داشته هایمان را بینهایت کنیم  

بخشنده باشیم تا داشته هایمان را بینهایت کنیم  

بدون شک هر کدام از ما داشته های محدودی در زندگی داریم و هرچقدر هم آن ها را افزایش دهیم باز هم محدودیتی در زندگی خواهیم داشت اما اگر بخشنده باشیم این بینهایت بودن را در داشته هایمان می توانیم تجربه کنیم ، وسعتی از دارایی که تمام شدنی نیست . با من در این مطلب همراه باشید تا متوجه شویم راز داشته های بینهایت در چیست .

راز بخشندگی در چیست و چگونه داشته هایمان را بینهایت کنیم؟

من یک ماشین دارم ، یک خانه ، مقداری پول و حتی خانواده و دوستانی ارزشمند و این ها دارایی های من است و هر روز تلاش می کنم که این دارایی ها را افزایش دهم ، دو ماشین ، چند خانه و حتی خانواده ای بزرگتر ، اما داستان چیزی فراتر از این است ، یک فوت کوزه گری ، یک راز بزرگ . هر چقدر هم تلاش کنیم باز این محدودیت در زندگی ما وجود دارد و ما به بینهایت نمی رسیم و راز بینهایت شدن داشته هایمان در بخشندگی است .

اگر دست های خالی انسان هایی که می دانیم به محبت و یاری ما نیاز دارند را بگیریم آن وقت رحمت بی انتهای پروردگار به زندگی ما سرازیر خواهد شد . اگر لبخندی بر روی صورت کودک مظلوم و نیازمند بنشانیم دیگر نیاز ندارد داشته های خود را هر روز وجب کنیم ، این راز داشتن است ، این راز دارایی است ، این راز بخشندگی است .

در این پادکست چه می شنویم ؟

در این پادکست با صدای شیرین بهروزی داستان کوتاهی را می شنویم که متوجه می شویم باید بخشنده باشیم تا نیاز نباشد که دیگر نگران داشته هایمان باشیم. کار سختی است و به معنای واقعی بخشنده بودن کار آسانی نیست ولی می توانیم با تمرین کردن قدم به قدم جلو رفت تا به بینهایت رسید ، پس از همین امروز شروع می کنیم .

مطلب پیشنهادی :

بخشنده باشید تا زندگی شادی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code