عکس نوشته های بهمن ماه – ۱۱ تا ۳۰ بهمن ۹۹

عکس نوشته های بهمن ماه

هوا سرد است و هنوز زمستان است و ما همچنان منتظر آمدن بهار می مانیم و امیدواریم تا بهارمان سرسبزتر از همیشه باشد . امید چیز خوبی است و ما برای دل های امیدوار شما عکس نوشته های بهمن ماه را تقدیمتان می کنیم تا بدانید ما هم امیدوارانه در کنار شما عزیزان منتظر خواهیم ماند .

۱۱ بهمن – عکس نوشته های بهمن ماه

روز جهانی کروسان مبارک

نان شیرینی کروسان یک نوع شیرینی هلالی است که چند سالی است در ایران ما هم دردسترس است و اکثر شما هم با آن آشنایی دارید .
خاستگاه این شیرینی کشور اتریش است اما اولین بار توسط یک آشپز فرانسوی پخته شده است . این شیرینی در اصل یک نوع نان است که معمولا خودش خیلی شیرین نیست اما معمولا داخل آن با شکلات یا کرم های دیگر پر می شود که اگر به صورت ساده پخته شود ، می توانید آن را از وسط برش بزنید و بین دو برش نان کروسان را با پنیر و گوجه و خیار ، کره و مربا ؛ شکلات و کره بادام زمینی و … پر کنید و میل بفرمایید .

روز جهانی کروسان مبارک

۱۳ بهمن

الان یکسری عصبانی و شاید هم ناله کنان دارند فریاد می زنند : ” آخه این روز هم جشن گرفتن داره ؟ ” داره باور کنید داره . کلا بیمه خوبه مخصوصا بیمه ماشین که گل سرسبد .
به قول قدیمی ها بیمه کنیم به نیت سلامتی که امیدوارم همیشه تندرستی و دل خوش باشه . اما خدانکرده به هر نحوی کوچکترین اتفاقی بیفته بیمه می تواند کمک رسان خوبی باشد.
بیمه ماشین هم یکی از بیمه ها واجب برای همه عزیزانی است که وسیله نقلیه دارند . شاد و تندرست باشید .

روز جهانی بیمه ماشین مبارک .

۱۶ بهمن

روز جهانی ژاکت

امروز خودتان را در آغوش بگیرید.
امروز گرمترین و زیباترین ژاکت خودتان را بپوشید و خود را در آغوش بگیرد . گرمایی که با وجود شما یکی می شود و آن را دوست دارید و این دوست داشتن از خود شماست و ژاکت یک بهانه است اما اگر این بهانه باعث دوست داشتن هرچه بیشتر خودتان شود جشن گرفتنی است .

روز جهانی ژاکت مبارک

۲۰ بهمن

روز جهانی پرواز بادبادک مبارک

یاد دوران کودکی بخیر …
بالای پشت بام خانه کاهگلی مادربزرگ یا کنار ساحل زیبای خزر ، یادش بخیر .
چه زود روزها هم مثل بادبادک ها پرواز کردند و رفتند . اما امروز ، روز دیگری است …

روز جهانی پرواز بادبادک مبارک

۲۱ بهمن 

روز جهانی پیتزا

بالاخره نوبتی همه باشد نوبت این غذای محبوب و پرطرفدار جهانی یعنی پیتزا است . اما چه اتفاقی افتاد که این غذای فقیرانه انقدر در سالیان سال تغییر کرد تا تبدیل شد به یکی از محبوب ترین غذاهای جهان .
اما قبل از اینکه پیتزا امروز خودمان را سفارش دهیم و نوش جان کنیم یادمان بماند از پیتزاهایمان بیاموزیم که تک تک عناصر تشکیل دهنده پیتزا شاید به تنهایی انقدر خوشمزه نباشند اما وقتی منسجم در کنار هم قرار می گیرند ، می توانند… .

روز جهانی پیتزا مبارک

۲۲ بهمن – عکس نوشته های بهمن ماه

روز جهانی چتر مبارک

امروز اگر بارانی است ، می توان چتری برداشت .
چترهایی که جلو باران یا آفتاب را می گیرند . داشتن چتر ، باران و افتاب یک انتخاب است و مهم این است که درست انتخاب کنیم .

چتر ، باران و آفتاب .

در هر گوشه دنیا انسان هایی منتظرند که بتابد خورشیدی که روزهاست زیر ابر پنهان است ، که ببارد بارانی که ماه هاست قرار است زمین های تشنه را سیراب کند و چترهایی که در گوشه کمد خانه ها خاک می خورند .

چتر ، باران و افتاب ، کاش بشود انتخاب کرد .

روز جهانی چتر مبارک

۲۵ بهمن 

روز جهانی رادیو مبارک

اتفاق بزرگی رخ داد ، رادیو اختراع شد.
و کشورها کیلومترها به هم نزدیک تر شدند و جهان کوچک و کوچکتر شد و شاید در زمان اختراع رادیو تصور می شد که این پیشرفته ترین نوع ارتباطات است اما امروز هر کسی در تلفن همراه خود می تواند یک رسانه اختصاصی مخصوص خودش را داشته باشد .
دنیا پیشرفت کرد و جلو رفت اما همچنان رادیو به شکل سنتی ، زیبا و دلنشین باقی مانده است و هنوز صدای رادیوهای قدیمی از گوشه کنار خانه های بزرگ ترهای این سرزمین به گوش می رسد .
هیچ چیزی جای رادیو را نگرفت و رادیو هم جای کسی را تنگ نکرد.

روز جهانی رادیو مبارک

۲۶ بهمن

عکس نوشته های بهمن ماه - روز جهانی چرخ و فلک مبارک

چرخ و فلک برای آنها که از ارتفاع نمی ترسند.
چرخ و فلک بازی کودکانه و ترس بزرگانه بعضی از ما انسانهاست و آنها که از ارتفاع نمی ترسند شانس آنرا دارند که چیزهایی را از آن بالا ببینند که از این پایین نمی شود دید .
چرخ زندگی هم مانند چرخ و فلک یک انتخاب است که بخواهیم چیزهایی که دیگران نمی بینند را ببینیم یا همانند دیگران چشم های خود ببندیم بر روی چیزهایی که می شود دید.

روز جهانی چرخ و فلک مبارک

۲۸ بهمن

روز جهانی نوآوری

هر ایده تازه ای که در عمل بکار گرفته شود و ارزش افزا باشد را نوآوری گویند ، اما شما چطور ؟ چقدر در طول روز فکر می کنید؟ چقدر روی ایده های خام خود کار می کنید و آن ها را پخته می کنید و در زندگی بکار می گیرید؟
اگر تا به امروز روی این موضوع حساس نبودید لازم است در این روز ارزشمند به این موضوع بیشتر فکر کنید . در بسیاری از موارد دنیای انسان های موفق با انسان های معمولی با یک جرقه فکری و بکارگیری یک ایده نو از هم جدا می شود .

روز جهانی نوآوری مبارک

۳۰ بهمن

عکس نوشته های بهمن ماه - روز جهانی باتری مبارک

اختراع باتری یک درس بزرگی به بشریت داد : قدردان انرژی باشیم . متاسفانه امروزه خیلی از انسان ها به باتری موبایل و دوربین بیشتر از باتری خودشان و زندگیشان اهمیت می دهند!!
به کجا چنین شتابان ؟ گاهی لازم است برای ذخیره انرژی توقف کنیم و شارژ شویم . سلامتی نعمت بزرگی است که اگر به آن اهمیت ندهیم متاسفانه زمانی خواهیم دید که دیگر قابل شارژ شدن نیست .
این روزها گذرا هستند اما امروز وقت آن است که انرژی های خود را ذخیره کنیم ، صبوری کنیم تا برای روزهای بهتر با انرژی بیشتر به زندگی ادامه دهیم . بیشتر از قبل مواظب خودمان باشیم .

روز جهانی باتری مبارک

 

عکس نوشته های ماه بهمن – ۲ تا ۱۰ بهمن ۹۹