عکس نوشته های ماه بهمن – ۲ تا ۱۰ بهمن ۹۹

عکس نوشته های ماه بهمن

تقویم را ورق می زنیم تا روزهای شاد را پیدا کنیم و غافل از اینکه تمام این روزها شادند و فقط باید جور دیگر ببینیم . عکس نوشته های ماه بهمن ، برگ های زیبایی از ماه بهمن است که با احترام تقدیمتان می کنیم . 

۲ بهمن – عکس نوشته های ماه بهمن

روز جهانی آغوش مبارک

امروز روز یک درس بزرگ است .
شاید اگر در این روزها خیلی چیزها را یاد نگیریم متاسفانه مجبور می شویم خیلی چیزهای بزرگ تری را از دست بدهیم . زندگی درس یادگرفتن است .
امروز آغوش را از دست دادیم اما هنوز عشق را داریم ، مهربانی را داریم و هنوز بخشش هست . یاد بگیریم تا مجبور نشیم در آینده این چیزهای ارزشمند را از دست بدهیم .

روز جهانی آغوش مبارک

۳ بهمن 

روز جهانی جشن زندگی

زندگی جشن گرفتنی است.
حتما زندگی انقدر زیباست که می شود لحظه لحظه آنرا جشن گرفت ، اما اگر در این زندگی شلوغ وقت آنرا نداریم که هر روز جشن بگیریم ، می شود لحظاتی را فکر کنیم که برای چی در این جهان هستیم ؟ و هدف از زندگی چیست ؟
این روز یاداوری خوبی است برای یک زندگی متفاوت و ارزشمند … .

روز جهانی جشن زندگی مبارک

۴ بهمن – عکس نوشته های ماه بهمن

روز جهانی دست خط مبارک

مهم نوشتن است ، اما دست خط خوب هم مهم است.
همه می دانیم باید بنویسیم تا اتفاق بیفتد و در حقیقت مهم نوشتن است اما برگردیم به سال ها پیش که خبری از کیبوردهای کامپیوتر نبود و آن موقع حتما دست خط خوب مفهوم متفاوت تر و بهتری داشت .
اما در دنیای امروز هم بهتر است کمی با قلم و کاغذ صمیمی تر شویم و گاهی لازم است همچنان سنتی بنویسم و دست خط خوب کمک می کند بهتر بنویسیم . اما به نظر من این ها بهانه ای برای جذاب بودن و شاد بودن است و مهم این است که بنویسیم حالا به هر نحوی و هر شکلی .

روز جهانی دست خط مبارک

۸ بهمن

رور جهانی کیک شکلاتی

روزهای خوشمزه هم جز روزهای شاد به حساب می آیند . نمی آیند ؟ … ناراحت که نیستم هیچی ، خوشحال هم هستم ، اما کمی می خواهم با اجازتون نصیحت کنم . کمتر بخورید و همیشه بخورید … همین .
انقدر هم جذابه که نمی شه ازش گذشت و خیلی دارم جلوی خودم را می گیرم که آدرس شیرینی فروشی های شهر که کیک های شکلاتی خوشمزه را دارند اعلام نمی کنم (البته تا جایی که من اطلاع دارم) .
مثل همیشه امروز را هم مجاز شدیم به خوردن این کیک جذاب .

روز جهانی کیک شکلاتی مبارک

روز جهانی نشنال جئوگرافیکنشنال جئوگرافیک انقدر در تمام جهان شناخته شده است که نیازی به توضیح ندارد. اما برای افرادی که هنوز اطلاعاتی ندارند توضیح مختصری می دهم .
نشنال جئوگرافیک یک مجله معروف و محبوب است در کنار یک سازمان یا یک انجمن با همین نام که فعالیت هایی در زمینه های جغزافیا ، طبیعت ، حیات وحش ، علم ، تاریخ و … انجام می دهد که اکثر مردم این مجله و سازمان را به مستندهای جذاب و عکس های حرفه ای و فوق العاده آن می شناسند .
.
امروز روز نشنال جئوگرافیک است و این روز را به همه مردم جهان بخصوص دوستداران محیط زیست و حیات وحش تبریک می گویم .

روز جهانی نشنال جئوگرافیک مبارک

۱۰ بهمن

روز جهانی پازل مبارک

پازل ، چیدمان زندگی ، قرار گرفتن در کنار هم ، به ثبات رسیدن ، منسجم شدن ، یک شکل شدن و … این ها و هزاران های دیگر ، درس های کوچکی است که می توانیم از پازل بیاموزیم .
پازل ، پازل ، پازل … ، بازی کودکانه ای که امروز دیگر کوکانه نیست و امروز دیگر کودکان ما مانند کودکان قدیم کودک نیستند یا کمتر کودک اند . پازل یعنی بازی کودکانه دیروز و زندگی امروز .

پازل های زندگیتان جور و روز جهانی پازل مبارک

عکس نوشته های ماه دی – ۲۳ تا ۳۰ دی ۹۹