از حال بد تا حال خوب با یک تلاش کوچک

 از حال بد تا حال خوب با یک تلاش کوچک

بعضی وقت ها واقعا می توانیم حال خوبی داشته باشیم اما خودمان برای حال خوبمان تلاش نمی کنیم . خودمان را بی حال جلوه می دهیم و سعی می کنیم بگوییم بی حوصله هستیم با اینکه می توانیم خودمان را با موضوعات مختلف مشغول کنیم و لذت ببریم و یکی از آنها همین کاری که من الان دارم انجام می دهم یعنی نوشتن ، البته من دو لذت را همزمان تجربه می کنم ، من روی کیبورد کامپیوتر می نویسم و هم از نوشتن لذت می برم و هم از صدای تق تق کیبورد که دست هایم بر روی آن حرکت می کنند و کلمات را خلق می کنند .

از حال بد تا حال خوب فاصله ای نیست

این فاصله خیلی کوتاه است و فقط لازم است که لحظه ای بخواهیم که دوباره برگردیم به یک حس لذت بخش با هر دلیل و هر شکلی و این اتفاق خواهد افتاد به همین سادگی .

سعی کنید منتظر دلیل نباشید و حس خوب را برای خود به وجود آورید و وقتی حال بد سراغتان آمده سریعا به دنبال بهانه های مختلف باشید که حال خود را خوب کنید از همین نوشتن لذت بخش گرفته تا خواندن یک کتاب شیرین و شاید دیدن یک فیلم کمدی و چیزهایی که سریعا در دسترس شما قرار می گیرند و قرار نیست که فقط سفر یا گشت و گذار یا مهمانی و اتفاقات اینچنینی حال من و شما را خوب کند .

از حال بد تا حال خوب فاصله ای نیست

وقایع ناگوار در زندگی هر کسی اتفاق می افتد و بخشی از زندگی است و مهم این است که چگونه با این اتفاقات روبرو شویم ، بپذیرم و کنار بیاییم و چاره ای جز این نیست و در مطلب قبلی هم گفتم که تضاد زیبایی می آفریند و اگر زشتی نبود بدون شک هیچ وقت و هیچ کس مفهوم زیبایی را نمی فهمید

مطلب پیشنهادی

شاد بودن و حال خوب با نوشتن صبحگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code