شاد بودن و حال خوب با نوشتن صبحگاهی

شاد بودن و حال خوب با نوشتن صبحگاهی

نوشتن صبحبگاهی بدون شک حال آدم را خوب می کند و در اصل شاد بودن و داشتن حال خوب اصلا کار سختی نیست مهم خواستن شادی و دنبال کردن ، دنبال کردن راه حلی که بتوانی شادی را بدست بیاوری .

اکثر کسانی که دستی بر قلم دارند از نویسندگان تازه کار تا بزرگترین نویسنده ها اعتقاد دارند نوشتن در صبح ذهن انسان را رها می کند که آماده شود برای یک روز زیبا و پرتلاش.

نوشتن صبحگاهی چگونه است

قبل از اینکه بخواهم از نوشتن صبحگاهی بگویم یک درس یا یک پیام صبحگاهی از استاد شاهین کلانتری را بازگو می کنم ، صبح وقتی از خواب بلند می شوید با یک محرک این جمله را با خودتان تکرار کنید ، محرک شما می تواند خیلی ساده باشد مثلا وقتی صبح از تخت پایین می آیید محرک شما می شود گذاشتن پای خود بر روی زمین و هر کار اولیه و ساده که می توانید قبل از هر چیز بعد بلند شدن از خواب انجام دهید ، بعد از محرک بلافاصله به خود بگویید:

امروز روز فوق العاده ای است و من سرشار از انرژی و تلاشم و  این زیبایی را در تمام طول روز در کنار خود خواهم داشت

(مفهوم جمله و احساس خوب جمله مهم است و هر جمله پر انرژی برای شروع یک روز خوب می تواند باشد ) و همان لحظه لبخندی بر روی لب های خود بیاورید و روز خود را با انرژی آغاز کنید .

حالا برویم که بنویسیم و دقیقا قبل از هر کاری ، البته گلاب به رویتان سرویس بهداشتی را بروید و بعد از آن شروع کنید به نوشتن و بنویسید ، از هر کجا و هر چیزی که دلتان می خواهد.

شاد بودن با نوشتن

نوشتن صبحگاهی یعنی نوشتن فقط همین و چگونگی و چی نوشتن اصلا مهم نیست و با تعجب بعد از مدتی خواهید دید که از دل این نوشته ها چه مطالب جذاب و چه ایده های جذابی بیرون می آید و حال شما را خوب می کند و شاد بودن یعنی همین ، به همین سادگی .

یکی از دوستان می گفت من هر موقع می خواهم بنویسم ذهنم به من می گوید که این چرت و پرت ها چی می نویسی و باعث می شود که من دست از نوشتن بردارم . نوشتن صبحگاهی راه حل این مشکل است ، امتحان کنید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code