از شادی های کوچک زندگی لذت ببر

از شادی های کوچک زندگی لذت ببر

نوشیدن یک فنجان چای گرم در یک بعدازظهر زمستان در کنار پنجره ، قدم زدن در یک پیاده رو در یک صبح بهاری ، خندیدن برای یک جک مسخره ، بستنی خوردن حتی تنهایی در یک پارک خلوت و… ، این ها همه شادی های کوچک زندگی ما هستند . شادی های کوچکی که انقدر زیاد هستند که گاهی نمی شود آنها را شمرد.

به یاد بیاورید لحظاتی شاد کوچکی که در گذشته داشتید و خیلی ساده از کنار آن رد شدید ، حتی آنها را ندیدید ، حس نکردید با اینکه می توانستید از تک تک آنها نهایت لذت را ببرید .

از امروز شادی های کوچک زندگیت را بشمار

بشمار از امروز بشمار تا بدانی که چقدر خوشبخت هستی . از امروز تک تک لحظات شیرین زندگیت را بشمار تا بفهمی که چقدر زیاد هستند و تو شاید در بسیاری اوقات به آنها بی تفاوت بودی .

از امروز بشمار تمام شادی های کوچک زندگیت و از آنها لذت ببر . قدر تک تکشان را از امروز بدان و با هر کدامشان عشق بازی کن . بو کن ، لمس کن ، حس کن تمام قشنگی های کوچک زندگیت و ببین که در حین سادگی و کوچکی چقدر بزرگند و چه حیف می شد اگر این ها را نداشتی .

چه حیف می شد اگر دست خودت را نمی گرفتی و به خرید نمی رفتی ، چه حیف می شد اگر کتاب مورد علاقه ات را به خودت هدیه نمی دادی و چه حیف می شد اگر بی خیال ماشین و مترو و اتوبوس مسیر تکرار هر روز را قدم نمی زدی .  هر روز تمام این شادی های کوچک در زندگی ما جریان دارند ولی بعضی ها را حتی نمی بینیم .

و خلاصه اینکه ، عشق زیباست ، دوست باید باشد اما حال زندگیت وقتی خوب می شود که هوای خودت را داشته باشی و از شادی های کوچک زندگی لذت ببری .

مطلب پیشنهادی :

عاشق زندگی باش ، عاشق خودت باش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code