حتی یک روز مهربانی کنیم و در چالش مهربانی شرکت کنیم

یک روز مهربانی کنیم

این چالش زیبا شروع شده و ما هم سعی می کنیم به سهم خودمان اطلاع رسانی کنیم ، پس شروع شد : یک روز حتی فقط یک روز مهربانی کنیم .

امروز ساختار هستی شکل زشتی به خود گرفته است و حالش خوب نیست ، حال نوبت ما است که کمک کنیم شکل هستی را زیبا کنیم ، بیایید همه از امروز شروع کنیم و به این چالش بپیوندیم و حتی برای یک روز هم شده مهربانی کنیم ، هر چقدر ساده حتی با یک لبخند ، بیایید از امروز کمی متفاوت تر به دنیا و زندگی نگاه کنیم ، همه با هم کمک کنیم و حتما می توانیم حال دنیا را خوب کنیم .

هستی از ما رو برگردانده و کاملا هم حق دارد ، ما نظم جهان را با کارهای دانسته یا ندانسته خودمان به هم زدیم ، امروز نوبت ما است که به خودمان بیاییم تا دنیا به کمک ما نجات پیدا کند و همه چیز به شکل قبل برگردد.

مهربانی کنیم تا برگردیم

در چالش مهربانی شرکت کنیم

دلمان برای خیلی چیزها تنگ شده و مهم تر از همه برای با هم بودن ها ، برای با هم خندیدن ها  ، برای تفریح و گردش و سفر ، حتی خیلی ها دلشان برای خانواده هایشان هم تنگ شده که در این شرایط نمی توانند آنها را ببینند . بپذیریم که مقصر تمام این اتفاقات خود ما هستیم و دنیا می خواهد فقط نظم را به خودش برگرداند و این حق اوست .

 به هم ریختیم ، زیر و رو کردیم ، نابود کردیم ، بپذیریم و اکنون به چالش مهربانی بپیوندیم و حتی برای یک روز دروغ نگوییم ، حتی برای یک روز صادق باشیم ، حتی برای یک روز به همدیگر لبخند بزنیم ، حتی برای یک روز به همدیگر کمک کنیم .

دست از گله و شکایت برداریم ، انقدر به زمین و زمان گیر ندهیم ، انقدر ناله نکنیم و تقصیرات را گردن این و آن نیندازیم ، همه ما مقصر هستیم و اول از هر چیز باید بپذیریم .

حتی اگر برایتان سخت است خواهشا فقط برای یک روز تحمل کنید و در این چالش شرکت کنید ، مطمئن باشید وقتی زیبایی این کار را حس کنید ادامه خواهید داد ، همه با هم باید کمک کنیم نظم جهان را برگردانیم ، همه باید باهم و به هم کمک کنیم و مهربانی کنیم .

در شبکه های اجتماعی با #چالش_مهربانی و #یک_روز_مهربانی در کنار هم باشیم .

مطلب پیشنهادی :

دالایی لاما ، شفقت و زندگی شادتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code