نگاه زیبا ، دنیای زیبا

نگاه زیبا ، دنیای زیبا

شاید بسیاری از شما خسته شدید که انقدر تکرار کردم که همه چیز در نگاه ما زیباست . اما گاهی لازم است چیزهای مهم زندگی را بارها و بارها تکرار کرد که در ذهن ما برای همیشه حک شوند ، پس باز تکرار می کنم نگاه زیبا ، دنیای زیبا را می سازد.

نگاه زیبا و نگاه زشت چگونه شکل می گیرند؟

همه ما بارها غصه چیزی را خورده ایم ، نگران چیزی بودیم و از دست کسی ناراحت شدیم که نه اتفاق افتاده و نه قرار است اتفاق بیفتد اما نگاه ما چیزی دیده است و ذهن و اندیشه ما آنطور که دوست دارد تجزیه و تحلیل می کند که با واقعیت بسیار متفاوت است .

شاید صبور نبودن بسیاری از ما انسان ها باعث می شود که کمی نگاه و ذهنمان زشت شود . شاید قضاوت کردن می تواند مهمترین عامل نوع نگاه ما باشد . غیبت ، دروغ و صدها رفتار ناپسند از طرف انسان ها نگاه و ذهن را زشت می کند و اما سوال اینجاست آیا دنیا یا طرز نگاه ما تغییر می کند اگر ذهن ما ذهن زیبایی نباشد آیا دنیای اطراف ما تغییر می کند؟

بدون شک دنیا تغییر خواهد کرد اما در نگاه ما . دنیای ما انسان ها با نگاه های زیبای ما زیباست و در هر شرایط سختی می شود با مثبت اندیشی و نگاه مثبت ، جهان زیبایی ساخت. می شود به هم دروغ نگفت ، مهربان بود ، غیبت نکرد و این یعنی خوشبختی تک تک ما انسان ها که هر کدام مانند حلقه های زنجیر برای خوشبخت بودن همدیگر به هم متصل هستیم . 

در این پادکست چه می شنویم ؟

در این پادکست با صدای مهران بهروزی دنیا را از نگاه سقراط می بینیم و متوجه می شویم که زیبایی و زشتی دنیا به طرز فکر و نگاه ما رابطه مستقیم دارد  و این ما هستیم که تعیین می کنیم دنیای بیرون از ما زیبا باشد یا زشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code