چهره های خندان شما عکس نوشته ها را شاد می کنند

چهره های خندان شما عکس نوشته ها را شاد می کنند

عکس نوشته می فهمد ، احساس دارد و این احساس را منتقل می کند و چهره های خندان یا ناراحت شما به طور مستقیم روی احساسی که از طرف عکس نوشته به مخاطب انتقال داده شود تاثیرگذار خواهد بود

عکس نوشته ها هم می خندند

داستان از اینجا شروع شد که یکی از شما بزرگواران عکس نوشته ای را به مناسبت مراسم شادی عزیزتان به ما سفارش دادید و طبیعتا عکسی از این عزیز را هم برای ما ارسال کردید ولی متاسفانه چهره این شخص عبوس و ناراحت بود و شما این عکس را پسندید و برای ما ارسال کردید که در عکس نوشته قرار دهیم .

عکس را برای یک از طراحان ارسال کردیم و طراح ما مثل همیشه تلاش کرد که کار زیبا و شادی را طراحی کند و به هر صورت یک از اولویت های مهم ما در شادی افزا این است که این عکس نوشته ها با اولین نگاه حس خوشحالی و شادی را به بیننده منتقل کند و این کار را بسیار سخت می کند.

به هر صورت سیستم کار ما به این صورت است که طراح قبل از اینکه طرح را نهایی کند ، کار طراحی شده را برای چند نفر از اعضا تیم ارسال می کند و کار توسط دیگر اعضای تیم دیده می شوند و نظرات خود را به طراح منتقل می کنند و طراح با توجه به نظرات مختلف طرح را اصلاح می کند ، یعنی در حقیقت با این کار تا حدودی قبل از انتشار کار ، سبک و سنگین می کنیم که آیا طرح ارسالی مورد پسند صاحب طرح و دیگر مخاطبان قرار می گیرد یا خیر.

و اما اگر شخص مورد نظر شما که عکس آنرا برای ما ارسال می کنید لبخندی بر چهره نداشته باشد تنها کاری که ما می توانیم بکنیم این است که بارها طرح طراحانمان را قبل از انتشار ببینیم و سعی در اصلاح آن داشته باشیم.

و در این کار هم دیواری کوتاه تر از دیوار طراحمان گیر نیاوردیم و هر کدام از ما به هر نحوی به کار طراح ایراد گرفتیم و کارشناسانه (با اینکه بسیاری از ما هم تخصص در امر طراحی نداریم ) در مورد طرح نظر و پیشنهاد می دادیم و طرح را زیر سوال می بردیم . طراح ما هم بارها طرح را عوض کرد و ارسال کرد و در نهایت ما را قانع کرد که حالت چهره بسیار در انتقال شادی یا ناراحتی به فرد مقابل تاثیرگذار است . همه ما این موضوع را پذیرفتیم و در همین جا از طراح عزیزمان عذرخواهی می کنیم .

خنده بر هر درد بی درمان دواست

خنده در عکس نوشته ها

یاد این جمله معروف افتادم و حتی در طراحی عکس نوشته ها هم متوجه این موضوع شدیم که چقدر یک لبخند ساده می تواند باعث انتقال شادی شود . عزیزان تمام تلاش ما این است که شادی را به خانه های شما بیاوریم و در این راه هر کاری که در توانمان هست را انجام خواهیم داد تا حتی برای لحظه ای کوتاه شادی بخش دل های شما باشیم ولی در این راه نیازمند همکاری شما بزرگواران هم هستیم .

هیچ چیز در عکس نوشته ها بیشتر از چهره های زیبای شما عزیزان نمی تواند حس شادی را به بیننده منتقل کند پس خواهش می کنیم عکس هایی را برای ما ارسال کنید که علاوه بر اینکه از کیفیت مطلوبی برخوردار است لبخندی هر چقدر کوچک بر چهره داشته باشد ، این حس لبخند شما بدون شک به بیننده منتقل خواهد شد و دیگران را هم شاد خواهد کرد . یعنی در حقیقت تک تک شما عزیزان هم در شادکردن و شادی افزایی در کنار ما هستید و چه چیزی قشنگ تر و زیباتر از این که همه تلاش می کنیم که همدیگر را شاد کنیم .

برای آشنایی با نحوه سفارش عكس نوشته رایگان  كليك كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code