دیگران را شاد کنید تا شادی شما همیشگی شود

دیگران را شاد کنید

اگر توانستید دیگران را شاد کنید بدون شک شادی شما همیشگی خواهد شد و اصلا کار سختی نیست . اگر با تمسخر دیگران یا غمگین شدن دیگران شاد شوید این شادی اگر واقعا بشود اسم آن را شاد شدن گذاشت کاملا موقتی و زودگذر است ، این نوع شادی یک شادی لحظه ای است که زود می آید و زود می رود و در بسیاری مواقع بعد از این نوع شادی شما غمگین یا پشیمان می شوید .

چرا برای شاد کردن خود ، دیگران را غمگین کنیم ؟ اگر برای شاد شدنمان به یک نیازمند کمک کنیم ، اگر برای شاد شدن خود به کسی محبت کنیم و اگر برای شاد شدن خود به کسی آموزش دهیم این شادی برای ما همیشگی می شود و همیشه خواهد ماند .

ببخشید و دیگران را شاد کنید

همه ما انسان ها به هر نحوی به یکدیگر وابسته هستیم . شاید در بعضی مواقع وابستگی زیاد خوب نباشد اما در بسیاری مواقع این وابستگی شیرین و دلچسب است . بعضی وابستگی ها انقدر زیباست که از خدا می خواهیم کاش هیچ وقت تمام نشود .

وابستگی به موقع و درست می تواند به بهترین نوع بخشش ها ارتباط داشته باشد که همه ما بارها تجربه کرده ایم و شادی را دل این وابستگی حس می کنیم . بخشیدن چه عاطفی و احساسی باشد و چه مالی از هر نوعش در زمان و مکان درست خودش می تواند شادی بخش و شادی آور باشد .

هیچ چیز زیباتر از بخشیدن نمی تواند شما را شاد کند ، ببخشید در هر لحظه و هرجایی که می توانید و شادی را در زندگی خود همیشگی کنید .

این پادکست با صدای مهران بهروزی قصه کوتاه آموزنده استادی به شاگردش است که به ارزشمند بودن بخشیدن اشاره می کند و خواهیم شنید که چقدر بخشیدن می تواند انسان ها را شاد و خوشحال کند .

مطلب پیشنهادی :

بخشنده باشید تا زندگی شادی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code