روزهای شاد – ۱۸ تا ۲۳ مهر

روزهای شاد - 18 تا 22 مهر

روزهای شاد ماه مهر هم مثل همه روزهای دیگر شادی آور است ، روزها بهانه هستند برای شاد و غمگین بودن ، مهم شما هستید که با بهانه یا بی بهانه شاد باشید

 روزهای شاد – ۱۸ مهر

روز جهانی تخم مرغ

این همون تخم مرغی است که …
یادتون هست یک تخم مرغ چطور دنیای اینترنت را زیر و رو کرد ، امروز روز همان تخم مرغ است البته از هر نوعش .
تخم مرغ می تواند آب پز باشد ، عسلی باشد ، نیم رو باشد ، همزده باشد … ولی مهم این است که تخم مرغ هر چه که باشد باید جذاب باشد (لایک خورش بالاباشد ) .

امروز هم روز جذابی است
روز جهانی تخم مرغ مبارک

۱۹ مهر

روز جهانی بهداشت روان

بهداشت فقط شستن دست ها نیست.
امروز روزی است که شاید بسیاری از ما به آن خیلی اهمیت نمی دهیم و مخصوصا در این روزها که مسئله بهداشت خیلی پررنگ تر از قبل است و البته که رعایت بیشتر بهداشت مخصوصا شستن دست ها در این روزها از واجبات است .
اما این روزها به دلیل محدودیت هایی که بوجود آمده ، به یک نوع بهداشت دیگر هم نیاز است که باید بیشتر اهمیت دهیم و آن بهداشت روان است .
بهداشت روان موضوع بسیار مهمی است که در هر شرایطی باید به آن رسیدگی کنیم و در این روزها و این شرایط که ارتباطات اجتماعی و رفت و آمدها و دیدن دوستان و عزیزانمان کمرنگ تر شده است حفظ روحیه و داشتن آرامش و به طور کلی رعایت بهداشت روانی بازهم از واجبات است . 

روزهای شاد - روز جهانی بهداشت روان

این روز را خجسته و فرخنده می دانیم و امید که هر چه زودتر این روزها به خوشی و خوبی سپری شوند و همه چیز به حالت عادی خود برگردد.

روز جهانی بهداشت روان مبارک.

روزهای شاد – ۲۰ مهر

روز بزرگداشت حافظ

حافظ مثل اثر انگشت می ماند.
وقتی اسم حضرت حافظ می آید حس عجیبی هم با خودش می آورد یعنی حداقل برای من این حس را دارد . حافظ برای هر کسی یک مفهوم و یک حسی دارد دقیقا مثل اثر انگشت و برای هیچ کس یکسان نیست و باز هم همانند اثر انگشت برای هر کسی یگانه و ازرشمند است .
من شخصا تو خیلی شرایط تیر آخر تصمیم گیریم را با حافظ زدم ، البته امیدوارم کار اشتباهی نباشد اما در اکثر مواقع حافظ به من گفت که چه راهی درست است و چه راهی اشتباه .
البته حتما همینطور است که ارزش شعرهای حافظ بسیار با ارزش تر است که ما ایرانی ها با آن فقط فال بگیریم . حافظ بدون شک عشق است و عشق باقی خواهد ماند.

روز بزرگداشت حافظ مبارک.

۲۳ مهر

روزهای شاد - روز جهانی دسر

دسر یعنی همه چیز!!
دسر چیست ؟ دسر،خوشمزه ای است که معمولا شیرین است و مرسوم است بعد از غذا خورده شود . ( حالا از نظر علم تغذیه این کار درست است یا نه نمی دانم ) .
البته دسرها گاهی مفهوم دیگری هم دارند که من خودم شخصا در بسیاری مواقع موافق هستم مثلا دسر می تواند یک دم نوش جذاب باشد (شبیه دسر نیست اما در بعضی مواقع دلچسب هست ) .
دسرها معمولا به دسرهای سنتی و کلاسیک تقسیم بندی می شوند که این موضوع می تواند برای هر کشوری متفاوت باشد . دسرهای سنتی هر کشور و بهتر بگویم هر شهر می تواند نشانه ای از فرهنگ آن شهر باشد که در بسیاری مواقع بهترین گزینه برای سوغاتی هم هست .
به هر صورت دسر چیز خوبی است که اگر شیرین باشد باید کم و اندازه مصرف شود تا بشود همیشه مصرف کرد .

روز جهانی دسر مبارک.

روزهای شاد – ۱۱ تا ۱۵ مهر ۱۳۹۹