عکس نوشته های ماه اسفند – ۳ تا ۳۰ اسفند ۹۹

عکس نوشته های ماه اسفند

روزها می گذرند و خاطره همچنان باقی می مانند ، عکس نوشته های ماه اسفند خاطره ها را ثبت می کند و امید که خاطره های شادی هایمان بسیار بیشتر از غم ها باشد .

۳ اسفند – عکس نوشته های ماه اسفند

روز جهانی زبان مادری مبارک

نلسون ماندلا می گوید اگر با شخصی صحبت کنید که زبان شما را می فهمد ، حرف های شما را با ذهن و مغزش دریافت می کند ولی اگر با کسی با زبان خودش (زبان مادریش ) صحبت کنید ، حرف های شما را با قلبش دریافت می کند و می فهمد .
با اینکه در دنیای امروز زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی در سرتاسر جهان شناخته شده است و اکثر مردمان کشورها با زبان انگلیسی با هم ارتباط برقرار می کنند ولی همه ما انسان دوست داریم با زبان مادری خودمان با دیگران ارتباط برقرار کنیم تا بتوانیم احساسات خود را به درستی به شخص مقابلمان انتقال دهیم .
این روز را گرامی می داریم نه بخاطر اینکه زبانی که با آن صحبت می کنیم را دوست داریم بلکه این روز بسیار ارزشمند گره خورده است با نام مادر که مظهر عشق و احساس است.

روز جهانی زبان مادری مبارک

۴ اسفند

روز جهانی یوگا مبارک

اکثر افرادی که در زندگی یوگا را تجربه کرده اند این اعتقاد را دارند که یوگا فقط یک ورزش نیست . یوگا باعث افزایش تمرکز ، خواب خوب ، افزایش جریان خون ، کمک به تنظیم فشار خون و … می شود اما یوگا علاوه بر سلامتی یک نوع انرژی زیبا است که می توانید بگیرید و هدیه دهید .
شاید افرادی که با یوگا بیشتر در ارتباط هستند این موضوع را بیشتر قبول دارند و می پذیرند . به هر صورت اگر با همین چند جمله هم علاقه مند شدید که وارد دنیای شگفت انگیز یوگا شوید چه روزی بهتر از امروز .

روز جهانی یوگا مبارک

۵ اسفند – عکس نوشته های ماه اسفند

روز جهانی مهندس مبارک

۵ اسفند روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی این علامه دهر و این دانشمند بزرگ به عنوان روز مهندس در ایران گرامی داشته می شود .
شادی افزا این روز را به همه مهندسان خوش فکر ، خلاق و سازنده این سرزمین تبریک می گوید.

روز مهندس مبارک

۱۱ اسفند

روز جهانی تعریف و تمجید

آخرین باری که از شما تعریف کرده اند کی بوده است ؟ آخرین باری که شما از کسی تعریف کرده اید کی بوده است ؟ تعریف و تمجید اگر صادقانه باشد حس خوشایندی است که هم می توانید هدیه دهید و هم می توانید هدیه بگیرید .
این حسی هست که اکثر مردم دوست دارند و افرادی که از آن ها تعریف می شود شادتر هستند و عملکرد بهتری هم خواهند داشت . پس این حس خوشایند را هم ببخشید هم بگیرید .

روز جهانی تعریف و تمجید مبارک

۱۲ اسفند

روز جهانی چیزهای قدیمی

گوشه خانه خاک می خورند و همچنان ما نظارگر آن ها هستیم
جالب این است که بعضی وقت ها حتی به آن ها اهمیت نمی دهیم و نمی بینیم که سالیان سال است در انباری یا حتی گوشه ای از اتاق بدون حرکت افتاده اند .
امروز روز مهمی است برای اهمیت دادن ، برای قدردانی از داشته هایمان ، برای اینکه بدانیم هر چیز قدیمی دور ریختنی نیست یا شاید لیاقت آن ها خیلی بیشتر از این است که زیر گرد و خاک های روزگار پنهان شوند .
این چیزها هویت گذشته های نه چندان دور هستند ، گذشته های ارزشمندی که همچنان باید قدردان آن ها باشیم .
این ها بخشی از زندگی هستند ، مواظب باشیم .

روز جهانی چیزهای قدیمی مبارک

۱۶ اسفند – عکس نوشته های ماه اسفند

عکس نوشته های ماه اسفند - روز جهانی دندانپزشک

دندان هایی که لبخندهایت را به تصویر می کشند.
بخند با تمام دندان هایت که دنیا عجیب به لبخندت نیاز دارد و باعث زیبایی این لبخندها شما هستید . قهرمانان سلامت ، سپاسگزاریم .
.
روز جهانی دندانپزشک مبارک

۱۷ اسفند

روز جهانی نامگذاری

نام شما هدیه ارزشمند پدر و مادر شماست و نام خانوادگی شما می تواند یک میراث قدیمی از سالیان دور باشد. آیا این ها برای شما ارزشمند هستند ؟ آیا دوست داشتید نام خودتان را ، خودتان انتخاب می کردید ؟ یا به نام و نام خانوادگی الان خود افتخار می کنید و قدردان بزرگ ترهایی هستید که این نام را برای شما انتخاب کرده اند ؟
.
روز جهانی نامگذاری مبارک

۲۵ اسفند

روز جهانی حقوق مصرف کننده مبارک

این حق شماست که با کیفیت تحویل بگیرید .

حتما تا حالا برای شما هم پیش آمده که کالا و خدماتی را سفارش داده اید و یا خریداری کرده اید و چیزی که تحویل گرفتید آن چیزی نبوده که شما می خواستید یعنی در حقیقت کالا و خدماتی که به دست شما رسیده است به نحوی با کیفیت مورد نظر شما مغایرت داشته است ، در آن زمان چکار کرده اید ؟
می دانم همیشه گرفتن حق در این موارد کار ساده ای نیست و خیلی ها متاسفانه تمام تلاششان را می کنند که سر من و شما کلاه بگذارند و امروز روز همه کسانی است که به غیر از حق و حقوقشان هیچ چیز اضافی نمی خواهند و نخواسته اند .
.
روز جهانی حقوق مصرف کننده مبارک

عکس نوشته های بهمن ماه – ۱۱ تا ۳۰ بهمن ۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code