عکس نوشته های شاد – روزهای ۱۹ تا ۲۶ آذر ۹۹

عکس نوشته های شاد - روزهای 19 تا 26 آذر 99

روزها پشت سر هم می گذرند و تلخی و شیرینی آن بستگی به ما دارد که چگونه نگاه می کنیم . عکس نوشته های شاد به دنبال پیدا کردن روزهای شاد نیست بلکه می سازد و به دنبال ساختن روزهای شاد است تا تقدیم شما عزیزان کند . در کنار ما باشید تا دنیا را آنطور که دوست داریم ببینیم . 

۱۹ آذر – عکس نوشته های شاد

روز جهانی شیرینی مبارک

امروز روز شیرین تری است نسبت به دیروز
زندگی که گاهی تلخی و سختی دارد اما می دانیم که گذرا است . می دانیم که روزهای خوب خواهند آمد .
امروز شیرین تر از دیروز است و نه بخاطر اینکه امروز روز جهانی شیرینی است . روزهای شیرین بهانه هایی هستند برای یاداوری امید ، امیدی که همیشه هست اما گاهی فراموش می شود .

روز و روزگارتان شیرین ، روز جهانی شیرنی مبارک

۲۰ آذر

روز جهانی حقوق بشر مبارک

روز جهانی حقوق بشر در سال ۱۹۴۸ تاسیس شد و این اولین گام برای رسیدگی حقوق انسان ها در سراسر جهان بود.
نمی دانم چقدر درست است که منتظر باشیم که همیشه سازمانی یا ارگانی یا هر چیزی به نام حقوق بشر از حقوق ما دفاع کند با اینکه درست است که هر انسانی در سراسر جهان باید حداقل نیازهای اولیه زندگی شامل : آب و غذا و دارو و سرپناه را داشته باشد اما قبول کنید در بعضی جاها هم ما هم شیطنت هایی می کنیم و تنبلی خودمان را گردن این و آن می اندازیم و دنبال مقصر می گردیم .
امیدوارم همه با هم تلاش کنیم هر انسانی در سراسر جهان به حقوق انسانی خود برسد و دنیای خارج از هر گونه درگیری را داشته باشیم و صلح باشد و صلح .
با اینکه همه این موارد در کنار هم شاید غیرممکن باشد و دنیای ایده الی است اما امید و امیدواری همیشه قشنگ ، تاثیرگذار و آرامش بخش است و این یعنی حداقل نیمی از راه را رفته ایم .

روز جهانی حقوق بشر مبارک

۲۳ آذر – عکس نوشته های شاد

روز جهانی ویولن مبارک

ساز زندگیت را کوک کن.
صدای آرام ویولن به گوش می رسد ، شاید این ساز زندگی باشد . ساز زندگی ساز آرامیست ؟ انتخاب با توست فقط کوکش کن …

روز جهانی ویولن مبارک

۲۵ آذر

عکس نوشته های شاد - روز جهانی چای مبارک

واقعا چای یک نوشیدنی عجیب است ، شاید خیلی ها اعتقاد دارند که قهوه در جهان پرطرفدارتر است اما چای فقط یک نوشیدنی نیست ، یک فرهنگ است ، یک هویت است .

در جای جای این کره زمین این نوشیدنی را سبک ها و آیین ها مختلف می نوشند و واقعا جالب است که یک نوشیدنی چقدر می تواند در زندگی ما انسان با اهمیت و ارزشمند باشد .

امروز چایی خورها مجاز هستند تا می توانند از این نوشیدنی دلچسب بنوشند و لذت ببرند اما از فردا رعایت بفرمایید هر چیز با تمام خواص و درجه اهمیتش می تواند مصرف بیش از اندازه آن مضر باشد .

روز جهانی چای مبارک

 

عکس نوشته های شادی افزا – ۱۰ تا ۱۷ آذر ۹۹