عکس نوشته های شادی افزا / عکس نوشته های آذر ۱۴۰۰

عکس نوشته های آذر

در فصل زیبای پاییز با افتخار عکس نوشته های آذر را از میان برگ های تقویم گلچین می کنیم و به نگاه پرمهرتان پیشکش می کنیم و صمیمانه شادی و تندرستی شما عزیزان را از پروردگار خواستاریم .

عکس نوشته شادی افزا در ماه زیبای آذر :

۲ آذر ، روز جهانی اسپرسو – ۳ آذر ، روز استعدادهای منحصر به فرد خود را جشن بگیرید – ۴ آذر ، روز جهانی یادآوری خرید – ۵ آذر ، روز جهانی کیک – ۸ آذر ، روز جهانی شکلات – ۱۸ آذر ، روز جهانی شیرینی

۲ آذر – عکس نوشته های آذر

عکس نوشته های آذر - روز جهانی اسپرسو

امروز قهوه ام را دم می کنم و می نوشم . تلخ است اما شادم . عطر و مزه تلخ قهوه را دوست دارم . این اسپرسو تلخ به من یاد می دهد که تلخی های زندگی انقدر هم که فکر می کنم ناخوشایند نیست ، فقط کافیست عطر و مزه تلخ آن را بپذیریم . به همین سادگی حتی می شود از تلخی های زندگی هم مانند تلخی قهوه لذت برد .

روز جهانی اسپرسو مبارک

۳ آذر

روز استعدادهای منحصر به فرد

بعضی از انسان ها استعدادهای منحصر به فرد دارند البته نه از آن استعدادهایی که همه دارند یا عده ای هم می گویند من استعداد ندارم و خودشان را راحت می کنند .

استعداد های منحصر به فرد یعنی مثلا بتوانید همزمان با هر دو دست بنویسید یا نقاشی کنید یا مثل بسیاری از کدبانوهای ایرانی بتوانید همزمان چندین کار را باهم انجام دهید بدون اینکه به کیفیت هیچ کدام لطمه ای وارد شود. آیا شما هم چنین استعدادهایی دارید ؟

روز استعدادهای منحصر به فرد خود را جشن بگیرید

۴ آذر – عکس نوشته های آذر

روز جهانی یادآوری خرید

چه سر و صدایی کرده این بلک فرایدی

همانطور که می دانید “بلک فرایدی” و ترجمه فارسی آن “جمعه سیاه” آخرین جمعه ماه نوامبر است که فروشندگان با تخفیفات فوق العاده ای که ارائه می دهند سعی می کنند مشتریان خود را خوشحال و شاد روانه سال نو کنند .

فقط خواهشا مواظب باشید ، تعداد اندکی از فروشندگان محترم هدفشان خوشحالی شما نیست و تخفیف هایشان دلایل دیگری دارد و البته که عرض کردم تعداد آن ها خیلی اندک است .

روز جهانی یادآوری خرید مبارک

۵ آذر

عکس نوشته های آذر - روز جهانی کیک

امروز یک روز شیرین است البته شیرین تر از روزهای دیگر . آماده اید ؟

قراره هرجا هستید امروز را جشن بگیرید . با یک کیک و چایی یا قهوه به هر شکل و شمایلی که دوست دارید . به همین سادگی اما شیرین ….. شیرین . 

روز جهانی کیک مبارک

۸ آذر – عکس نوشته های آذر

روز جهانی شکلات - عکس نوشته های آذر

بسی حرف ش دیدم در این روزگار           همه شهد و شیرین ، همه ماندگار

گهی باشد از کودکی یادگار                   که بسیار باشد در ایام حال

اگر از شهد و شیرینی و شِکر بگذریم      در این راه رسیم به شیرین چون نبات

نباشد در این روزگار مانند او                  کسی کینه و نفرت ندارد ز او

همی شادی و خوشحالی آرد به بار        نباید که در مصرفش کنیم انکسار

روز جهانی شکلات مبارک

۱۸ آذر

روز جهانی شیرینی

شادی افزا روزهای شیرین را انتخاب می کند که شیرینی و شادی را به خانه و زندگیتان بیاورد و اصلا نمی خواهیم تبلیغ کنیم که بیش از اندازه شیرینی بخورید که خدایی نکرده سلامتی شما عزیزان به خطر بیفتد .

شیرین به کام

شیرین همه ایام

شیرین دگر بار

تقدیم شما باد

 

عکس نوشته های شهریور ۱۴۰۰