اهدافتان را دنبال کنید تا همیشه شاد باشید

اهدافتان را دنبال کنید تا همیشه شاد باشید

آیا شما اهدافی در زندگی دارید ؟ آیا اهدافتان را دنبال می کنید تا شاد باشید ؟ آیا اصلا قبول دارید که رسیدن به اهدافتان شما را شاد می کند ؟ برای بسیاری از شماها این سوال ها عجیب است ، برای آنهایی این سوال ها عجیب است که می گویند مگر می شود انسان هدف نداشته باشد ؟ زندگی بدون هدف چه معنایی دارد ؟ اما برای بعضی ها این سوال ها خیلی هم عجیب نیست و متاسفانه هستند انسان هایی که در زندگی هدف ندارند .

آرزوهایتان را دنبال کنید تا همیشه شاد باشید

اهداف و آرزوهای شما باعث شادی زندگی شما می شود و مهم این است که برای بدست آوردن آرزوهایتان و رسیدن به اهدافتان تلاش کنید . تاخیر انداختن آرزوها حال آدم را بد می کند ، شروع کنید و تلاش کنید.

 برای اهدافتان زمان مشخص کنید ، اهدافتان را از کوچک تا بزرگ طبقه بندی کنید و برای رسیدن به اهدافتان زمان مشخص کنید ، شاید دقیقا در آن زمانی که مشخص کرده اید به هدفتان نرسید اما زمان بندی به شما این باور را می دهد و هر لحظه به شما یادآوری می کند که شما به اهداف و آرزوهایتان نزدیک تر می شوید و این باعث می شود در طول مسیر رسیدن به اهداف و آرزوهایتان هم لذت ببرید و شاد باشید .

تلاش برای رسیدن بسیار مهم است

داشتن آرزو و هدف خیلی مهم است و رسیدن به اهداف و آرزوها هم بسیار ارزشمند است اما تلاش برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان هم به همان اندازه رسیدن مهم است . رسیدن یک لحظه است ولی مسیر می تواند ماه ها یا حتی سال ها طول بکشد و اگر شما در طول مسیر رسیدن به آرزوها لذت نبرید بدون شک در حال از دست دادن زندگی زیبای خودتان هستید .

اصلا با فرض اینکه شما به اهداف و آرزوهایتان به هر دلیلی نرسیدید و کاملا منطقی شکست خوردید و برای رسیدن و بهتر بگویم برای شکست خوردنتان سال ها تلاش کردید و به خودتان بسیار سختی داده اید و در مسیر شاد و خوشحال نبودید.

تا حالا فکر کرده اید بعد از شکست برایتان چه اتفاقی می افتد ؟ دقیقا همینطور است شما ناامید می شوید و با ناراحتی دیگر ادامه نخواهید داد .

هدف فقط رسیدن نیست

هدف فقط رسیدن نیست مهم این است که بعد از هر شکست یاد بگیرید و دوباره ادامه دهید ، موفقیت شما بستگی به این دارد که ادامه دهید و با یک یا ده بار شکست خوردن جا نزنید و اگر مسیر برایتان لذت بخش و شادی بخش باشد حتما بعد از هر شکست دوباره بلند خواهید شد و با انرژی بیشتری ادامه خواهید داد .

در این پادکست با صدای شیرین بهروزی خواهید شنید که چگونه اهداف و آرزوها شما را شاد می کند و با اهداف درونی خودتان آشنا خواهید شد .

مطلب پیشنهادی :

شاد کردن زندگی مشکل نیست ، راهکار دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code