خوب بودن هنر است ، خوب فکر کنیم و خوب رفتار کنیم

خوب بودن هنر است

کسی که زندگی خود را طوری برنامه ریزی می کند که به دیگران محبت کند یک هنرمند است . شاید تعداد انسان هایی که خوب فکر می کنند و خوب رفتار می کنند در دنیا کم نباشد اما باز هم خوب بودن هنر است .

خوب بودن هنر است ، هنرمند دنیای خود باشیم

زندگی هر چقدر هم بالا و پایین داشته باشد و هر چقدر هم پر باشد از سختی ها و مشکلات اما اگر به فکر همدیگر باشیم و اگر عاشقانه قصد کمک کردن به هم نوع خود را داشته باشیم آن وقت دنیا در هر شرایطی می تواند همچنان شیرین و لذت بخش شود .

کمی فکر کنیم برای انجام چه کارهایی به این دنیا آمده ایم ؟ مسیر زندگیمان قرار است چگونه باشد و قرار است به کجا برسیم ؟ اگر سالیان سال به هر قیمتی فقط به فکر زندگی خود باشیم و به دیگران هیچ اهمیتی ندهیم در انتها چه چیزی بدست آورده ایم ؟ توشه آخرت ما چیست ؟ چه چیزهایی را می توانیم از این دنیا به دنیای آخرتمان ببریم ؟ سوال کردن در زندگی خیلی خوب است و تلاش کنیم هرزگاهی برای بهبود زندگی خود از خود چنین سوالاتی بپرسیم و سعی کنیم به آنها پاسخ دهیم .

اگر به دیگران محبت می کنیم ، اگر عشق می ورزیم ، اگر دست کسی را می گیریم و به او کمک می کنیم ، همه این ها فقط و فقط برای خودمان است و هیچ منتی نمی توانیم سر شخصی دیگر بگذاریم و منتظر پاسخی باشیم . ما خوبی می کنیم ، محبت می کنیم چون می دانیم محبت و خوبی به خانه خودمان بر می گردد و به همین سادگی زندگیمان شیرین می شود . پس بیاییم خوبی کنیم و هنرمند زندگی خود باشیم .  

در این پادکست چه می شنویم ؟

در این پادکست با صدای شیرین بهروزی داستان دو برادر عاشق را خواهیم شنید که در یک مزرعه خانوادگی کار می کنند و هر روز به هم عشق و محبت هدیه می دهند . با هم این پادکست را می شنویم تا راز عاشقانه این دو برادر را متوجه شویم .

مطلب پیشنهادی :

بدون توقع محبت کنید ، دوست داشته باشید و ببخشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code