پرسشنامه شادی افزا ، مسیری در جهت خواسته های شما

پرسشنامه شادی افزا

هدف از طراحی این پرسشنامه به عنوان اولین پرسشنامه شادی افزا آشنا شدن هر چه بیشتر با خواسته های شما عزیزان است تا بتوانیم در راه شاد کردن شما بزرگواران همچنان تلاش کنیم . جواب دادن به تمام این سوال ها شاید برای بسیاری از شما عزیزان سخت باشد اما پاسخ های کوتاه شما حتی به یکی از سوالات این پرسشنامه هم برای ما بسیار ارزشمند است ، پس خواهش می کنیم این را از ما دریغ نفرمایید و بی صبرانه منتظر جواب های شما عزیزان هستیم .

شادی افزا در شروع راه است و همواره پر قدرت تلاش می کند که با عشق در راه شادی و شاد کردن شما عزیزان بکوشد و در این راه صمیمانه به یاری شما بزرگواران نیازمندیم .

پرسشنامه شادی افزا :

۱ – شادی از نظر شما چه رنگی است و آن را چگونه تعریف می کنید؟

۲ – آیا به نظر شما با شاد کردن دیگران می شود شاد شد ؟ اگر بله به چه صورت؟

۳ – آیا نحوه فعالیت شادی افزا را می پسندید و باور دارید که شادی افزا تلاش می کند که دیگران را شاد کند؟

۴ – آیا به نظر شما طراحی عکس نوشته و غافلگیر کردن دیگران از این طریق باعث شاد شدن دیگران می شود؟

۵ – آیا تا به حال به شادی افزا سفارش عکس نوشته رایگان داده اید و اگر نه آیا تمایل دارید این کار را امتحان کنید و یکی از عزیزان یا دوستانتان را از این طریق خوشحال کنید؟

۶ – عکس نوشته های شادی افزا را به صورت ثابت می پسندید یا متحرک یا تفاوتی نمی کند که به چه صورت باشد؟

۷ – آیا از عکس نوشته های شادی افزا ( از نظر گرافیکی ، خلاقیت ، شعرهای اختصاصی عکس نوشته ها و …) رضایت دارید ؟ اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید لطفا بفرمایید؟

۸ – به نظرتان پادکست ها ، دل نوشته ها و مطالب دیگر در سایت و اینستاگرام شادی افزا می تواند در کنار عکس نوشته ها به شاد کردن شما عزیزان کمک کند؟ ممنون می شوم توضیحات بیشتری دهید .

۹ – به نظر شما شادی افزا چه اقدامات دیگری می تواند انجام دهد که باعث شود شما عزیزان بیشتر شاد شوید؟

۱۰ – به نظر شما به غیر از تولد ، سالگرد ازدواج ، فارغ التحصیلی ، موفقیت های شغلی ، چه مناسبت های دیگری ارزش جشن گرفتن را دارد و شما حاضر هستید برای شاد کردن دوستان یا عزیزان خود برای این مناسبت ها به شادی افزا سفارش عکس نوشته رایگان دهید؟

۱۱ – اگر عکس نوشته هایی که در پست های اینستاگرام قرار داده می شود را بپسندید آیا آن ها را لایک می کنید یا کامنت تبریک برای صاحب عکس نوشته ارسال می کنید؟  چقدر احتمال دارد این عکس نوشته را به اشتراک بگذارید یا ذخیره کنید؟

پرسشنامه ای در مسیر خواسته های شما

همچنان خوشحال می شویم که هر گونه پیشنهاد و انتقاد شما عزیزان را بخوانیم و حتما در مسیر خواسته های شما عزیزان حرکت خواهیم کرد .

با سپاس فراوان

چگونگی سفارش عکس نوشته رایگان 

12 دیدگاه برای “پرسشنامه شادی افزا ، مسیری در جهت خواسته های شما

 1. فریبا گفته:

  ۱- از نظر من شادی رنگ صورتی دارد، شادی اومدن لبخند از ته دل هست.
  ۲-صد در صد بله وقتی باعث شادی بقیه بشی و لبخند روی صورت کسی ببینی که علت و باعثش تو بودی یه آرامش و شادی از ته دل حس می کنی و حس مفید بودن و عالی ای رو با تمام وجود حس میکنی پس میشه گفت شادی دیگران شادی ما هم هست و اصلا لبخند وشادی مسری است.
  ۳- بله میدونم که شادی افزا هدف شاد کردن بقیه رو دارد و با تبریک هایی که برای بقیه میگذارد باعث شادی بقیه بشه
  ۴- صد در صد باعث شادی بقیه می شود ولی میتوان خلاقیت های متفاوت دیگری در طراحی عکس و کلیپ به کار گرفت برای جالب و جذاب تر کردن آن برای بقیه و همین طور با حالت های سورپرایز دیگری باعث خوشحالی دیگران شد و از آن که فرد سورپرایز و خوشحال شده هم واکنشی در پیج باشد تا دیگران هم با شادی آن فرد خوشحال شده و برای شاد کردن عزیزانشان به آن صورت ترغیب شوند.
  ۵- خیر تا حالا سفارشی ندادم ولی شاید در آینده این کار را امتحان کنم.
  ۶- متحرک بهتر است و اگر طراحی جذاب تر یا جالب تر با توجه به سن و جنسیت و روحیات فرد باشد بهتر است.
  ۷- متن ها جالب هستند ولی میتوان با شخصی سازی تر کردن و گرافیک و طرح های جذاب تر ی استفاده کرد.
  ۸- بله صد در صد و حتی میتوان تبریک های روزانه ای که میگذارین برای مناسبت های تقویم افرادی که میشناسید که شامل تبریک اون روزها میشوند رو تگ کرده و بتونین باعث غافلکیری و خوشحالی آن افراد بشین.
  ۹- از شاد شدن دیگران یا مواردی که شما باعث شادی آنها شدید نیز کلیپ یا فیلم ها و متن نوشته هایی باشد که بیشتر ترغیب به سفارش از طریق شما برای خوشحال کردن افراد شویم.
  ۱۰- وقت هایی که فردی از پس شرایط خیلی سختی میتونه اون شرایط رو تحمل کنه و میخواهیم این قوی بودن قرد رو بهش تبریک بگیم یا روزهای مشخصی مثل روز مادر روز پدر یا دست چپ یا روز برادر یا …. را افراد بخواهند به خانواده خود به طور شخصی تبریک بگن
  ۱۱- فقط لایک میکنم اکثرا مگر اینکه نسبت خویشاوندی خیلی نزدیک داشته باشیم تا کامنت بذارم و ذخیره و ارسال به دیگری احتمال خیلی کم دارد.

  • شادی افزا گفته:

   سپاس از اینکه وقت ارزشمندتان را به پر کردن این پرسشنامه اختصاص دادید . جواب های شما برایمان بسیار ارزشمند است و حتما از آن ها در مسیر شادی شما عزیزان استفاده خواهیم کرد .

 2. مهسا گفته:

  ۱-شادی از نظر من رنگ سبز طبیعت هست که به ادم ارامش میده
  ۲-بله چون بعضی اوقات حتی یک لبخند و شادی از طرف مردم ناخوداگاه مارو از دنیای هرچند ناخوشمون دور میکنه و لبخندو رو لبمون میاره مثل خنده یک کودک که انرژی بهمون میده
  ۳-بله صد در صد چون همیشه شادی های هرچند کوچک زندگی به ما یاداوری میکنه
  ۴-بله صد در صد
  ۵-بله و صد درصد راضی بودم و برخورد و همه چیز ادمین محترم عالی بود
  ۶-در هر صورت چه ثابت و چه متحرک باعث حس شادی و اطلاعات روز افزون در مورد مناسبت ها میشه
  ۷-بله همه چیز عالی
  ۸-بله ،چون خیلی مناسبت ای خیلی کوچیک هست که اصلااا اطلاعاتی درموردش نداریم و وقتی صبح پیج اینستا رو باز میکنم و میخونم خیلی اوقات لبخند رو برای طول روز روی لبم میاره و باعث میشه به اطرافیان انتقال بدم
  ۹-با گذاشتن آهنگ های شاد و حتی بیکلام برای طول روز عالیه که بشه گوش داد و انرژی مثبت دریافت کرد
  ۱۰-شادی رو حتی با یه دلیل کوچک هم میشه داشته باشیم بهونه ای که مارو دور هم جمع کنه حتی یک شادی کوچک و مناسبت کوچیک حتی اگر مربوط به شخص خاصی نباشه مثل روز مادر روز پدر جشن به دنیا اومدن یک فرزند و …..
  ۱۱-صد در صد لایک میکنم و اگر مشغله کاری بزاره بتونم کامنت هم میزارم.

  • شادی افزا گفته:

   درود بر شما . از لطف و محبت شما بینهایت سپاسگزاریم ، حتما پیشنهادات شما دوست عزیز را هم در برنامه کاری خود می گنجانیم . شاد و تندرست و پیروز باشید .

 3. عارفه عقلی گفته:

  سلام و درود
  ۱)شادی از نظر من رنگ آسمان است. شادی همان لحظه‌ای است که تو انتظارش را نداری.
  ۲) حتماً همینطور است. دیدن شادی دیگران انرژی بخش است. حال اگر این شادی را خودمان به آنها داده باشیم ابتدا باید خودمان شاد باشیم تا بتوانیم آن را هدیه دهیم.
  ۳)بله حتماً همینطور است
  ۴) یک زمانی بود که آدم‌ها برای یکدیگر کارت پستال پست می‌کردند و این چقدر لذت بخش بود به نظر من این همان کار است فقط با پیشرفت تکنولوژی و وسعت ارتباطات همراه است.
  ۵)نه متأسفانه تا الان آشنایی نداشتم. بله حتماً
  ۶)متحرک
  ۷) در زمینه شاد کردن آدم‌ها خلاقیت بسیار مهم است زیرا شادکردن برخی از آنها کار سختی است. شادی افزا به خوبی از عهده آن برآمده
  ۸)بله به خصوص پادکست، پادکست هوایی در خصوص شادی می‌تواند بیشترین تأثیر را داشته باشد. پادکستی که خودش باعث ایجاد شادی شود.
  ۹)کار شادی افزا در این مورد سخت است البته به نظر من، زیرا هربار برای شاد کردن باید خلاقیت جدید داشته باشد. با ایده‌ها و طرح های جدید
  ۱۰)به نظر من شاد کردن مناسبت ندارد. در ایام مناسبتی همه منتظر دریافت هدیه هستند. شاد کردن وقتی منتظر آن نیست جذاب است
  ۱۱) حتماً این کار را می‌کنم تا در شادی کردن سهیم باشم

 4. محسن گفته:

  درود برشما
  سپاس به خاطر پیج زیبا و پر مفهوم شما
  به نظرم من شادی میتونه طلایی باشه
  در مورد سوال دوم هر چه اطرافیان ما شادتر باشند این موضوع میتونه به شاد شدن خودمون هم کمک کنه برعکس این مطلب شما تصور کنید در یک جامعه اندوهگین ناخودآگاه در وجود ما هم تاثیر خواهد گذاشت پس سپاس از شما که شادی پراکنده میکنید
  ۳ – نحوه کار شما یونیک و منحصر به فرد هستش نه کار کپی انجام میدید نه مدلی هست که جای دیگه بشه دید و این نوع کار به همین دلیل خاص هستش و ایده جالبی هست و قطعا توسط کسانی اداره میشه که دارای اندیشه و صاحب فکر هستن
  ۴ – بله
  ۵ – تا امروز فقط یکبار سفارش گذاشتم که هنوز موعد اعلامش نشده
  ۶ – خوب طبیعتا متحرک شدن تصاویر جذابیت بصری بیشتری داره
  ۷ – بله بسیار خاص هستش تقریبا میشه گفت فقط شما هستید که اینکار رو انجام میدید
  ۸ – من یکی از طرفدارهای پادکستهاتون هستم به دلیل اینکه باز در اون مورد هم موضوعات خوبی انتخاب کردید دوم اینکه این مطالب اگر به صورت خواندنی بود شاید من هرگز نمیخوندم ولی چون به صورت صوتی هست همه رو گوش میکنم چون در حین کار هم میتونم این رو انجام بدم فقط کاش می‌شد که تمام مطلب به صورت کامل باشه که البته تعدادی از پادکستها اینطور بود ولی تعدادی هم به صورت چند پاره بود البته نمیدونم به لحاظ فنی امکانش وجود داره یا خیر
  ۹ – به نظرم راه درستی در پیش گرفتید به امید روزی که طرفدارانتون از مرز میلیون بگذره
  ۱۰ – هر روز و به هر دلیل می‌شود شاد شد و این آرمانی ترین حالت در جامعه امروز است علت شادی هر چیزی باشه خوبه میتونه شادی امروز هر کدام از ما تبدیل به مناسبتی در آینده باشه
  ۱۱ – معمولا اون مطالب رو که دوست داشتم لایک کردم
  در آخر سپاس از شما به خاطر پادکستهای زیباتون مطالب و موضوعات زیبا و شاید در دسترس ترین چیزهایی که اطراف ما هستن و ما ندیده میگرفتیمشون مثلا روز حوله یا ….. و همچنین روزهایی که برامون خاص هستن مثلا تولد عزیزانمون
  سپاس و تشکر فراوان از شما ?

  • شادی افزا گفته:

   درود بر شما . سپاس از لطف و محبت شما ، وجود انسان های پر مهری چون شما انرژی و انگیزه ما را در این مسیر دوچندان می کند و امیدواریم همچنان بتوانیم برای شاد کردن شما عزیزان تلاش کنیم .

   در مورد پادکست ها هم در اینستاگرام به هر صورت محدودیت هایی برای ارسال ویدیو و پادکست ها وجود دارد اما می توانید تمام پادکست ها را به صورت آرشیو شده و کامل در همین سایت بشنوید ، حتما در این موضوع تلاش خواهیم کرد که پادکست های بیشتر و بهتری را به شما بزرگواران ارائه دهیم .

 5. علیرضا گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  به نظرم سوالات شما کاملاً تخصصی است و برای پاسخگویی باید با سایت و کارهای شما کاملاً آشنا بود. با این حال دلیلی برای عدم پاسخگویی با اطلاعات محدود من درباره شما و سایتتون وجود نداره.
  ۱- در دنیایی که من اون را خاکستری می‌بینم، هر رنگی می‌تواند نشانه شادی باشد، البته از نظر من سبز رنگی است که می‌توان به شادی نسبت داد.
  ۲- این بستگی به بازخورد ما داره، در مرحله اول باید اطلاعات کافی درمورد نحوه شاد کردن دیگران داشته باشیم. گاهی یک بازخورد نامناسب از دیگران توانایی این را دارد که ادامه مسیر را برای ما سخت کند. همچنین باید به نحوی باشد که از کار ما برداشت اشتباه نشود. در کل اگر به نحو صحیح صورت گیرد بسیار لذت بخش است.
  ۳- اطلاعات کافی در این زمینه ندارم.
  ۴- من به شخصه به این موارد علاقه‌ای ندارم.
  ۵-جواب این سوال در جواب ۴ نهفته است.
  ۶- قطعاً یک کار متحرک بهتر می‌تواند غافلگیری ایجاد کند.
  ۷- جواب سوال ۳ گویای مطلب هست!
  ۸- قطعاً پادکست، دل نوشته‌ و یا بیان زاویه دید نسبت به زندگی می‌تواند بسیار جذاب باشد.
  ۹- شاد بودن خود کمک بیشتری به شاد کردن دیگران می‌کند، البته اگر تظاهر و نقش بازی کردن نباشد.
  ۱۰- برای شاد کردن و هدیه دادن نیاز به هیچ مناسبتی نیست؛ آدم هر لحظه که دوست داشته باشد می‌تواند این عمل را انجام دهد.
  ۱۱- قطعاً اگر متن خوبی باشد، نظر خودم رو بیان و ذخیره می‌کنم.

  • شادی افزا گفته:

   درود بر شما . ممنون که در کنار ما هستید . خوشحالیم که قسمت های دیگر سایت مورد پسند شما قرار گرفته است . شاد و پیروز باشید .

 6. النازعسگری گفته:

  ۱.شادی از نظر من رنگش سفیده .بدون هیچ لکی از غم و غصه بدون هیچ سایه از استرس و نگرانی.انقدر حالت خوبه که فقط تو همون لحظه زندگی میکنی
  ۲.وقتی یکی لبخند میزنه و تو میدونی که تو باعثش شدی خودش میتونه زمینه ساز لبخند تو باشه.بعضیا رو حتی میشه با یه تعریف و حرف قشنگ شاد کرد…
  ۳.اره چرا که نه.کسی که باور داشته باشه به شما و خودش حتما میتونه به خودش کمک کنه که شاد باشه
  ۴.آدما انتظارای مختلفی دارن‌.گاهی افراد با یه نوشته که از تنهایی درشون میاره حال دلشون خوب میشه
  ۵.من تا حالا اینکارو نکردم اما دوس دارم حتما امتحان کنم و عزیزانمو خوشحال کنم
  ۶.خب عکس نوشته ها که به صورت متحرک هستند به نظرم جالبترن
  ۷.اره واقعا کاراتون عالیه و خیلی خلاقیت و نظم تو کاراتون دارین که آدمو به وجد میاره?
  ۸.اره حتما چون سلیقه ها کاملا متفاوت هستش و یکی از عکس خوشش میاد و یکی از متن
  ۹.ویدیوهای جذاب انگیزشی و متن های بیشتر
  ۱۰.وقتی یه موقعیت سختی رو پشت سر میذاریم میتونیم بره خودمون جشن بگیریم و یا وقتی کاره خوبی برای خودمون انجام میدیم
  ۱۱.اره حتما لایک میکنم و ۷۰ درصد احتمال داره سیو کنم

  • شادی افزا گفته:

   از اینکه در این راه در کنار ما هستید صمیمانه از شما سپاسگزاریم ، نظرات و نگاه زیبایتان برایمان بسیار ارزشمند است و حتما استفاده خواهیم کرد. شاد و تندرست و پیروز باشید .

دیدگاه‌ها بسته شده است.