قدردانی کنیم و قدردانی کردن را ترویج دهیم

قدردانی کردن را ترویج دهیم

همه ما دوست داریم دیگران از ما قدردانی کنند و دوست داریم فرد تاثیر گذاری برای زندگی خود ، خانواده ، دوستانمان و دیگران باشیم . اما آیا تا حالا از کسی قدردانی کرده ایم ؟ در این پادکست متوجه می شویم که چقدر قدردانی کردن می تواند زندگی من و شما را تغییر دهد .

قدردانی کردن را ترویج دهیم

زیبایی این کار به آموزش آن است یعنی علاوه بر این که از دیگران قدردانی می کنیم یاد دهیم که آنها هم از دیگران قدردانی کنند .

بسیاری از افراد در زندگی من و شما انسان های مهم و تاثیرگذاری هستند و شایسته قدردانی و تحسین هستند اما شاید بعضی انسان ها خواسته یا ناخواسته خیلی در زندگی انسان های دیگر تاثیرگذار نیستند ، بیاییم از این آدم ها هم قدردانی کنیم ، آنها را تحسین کنیم و دلیلی محکمی بیاوریم و به او توضیح دهیم که چقدر در زندگی من و شما تاثیرگذار بوده است و به او یاد بدهیم که او هم از دیگران قدردانی کند .

در این پادکست چه می شنویم ؟

در این پادکست با صدای شیرین بهروزی داستان کوتاه از معلمی را خواهیم شنید که از شاگردان خود قدردانی می کند و راه قدردانی کردن از دیگران را هم به آنها می آموزد .

آموزگار این کلاس یک پروژه ای را طراحی می کند که بوسیله یکسری روبان های آبی از دیگران قدردانی کند و قدردانی کردن را ترویج دهد . با هم این پادکست را می شنویم تا متوجه شویم که قدرت جادویی قدردانی چقدر می تواند به راحتی زندگی من و شما را تغییر دهد .

بیاییم قدردان همدیگر باشیم حتی اگر برایمان سخت است و به نتیجه این قدردانی فکر کنیم که چقدر دنیا زیباتر می شود اگر بجای اینکه عیب های همدیگر را بگوییم و سر هم داد بزنیم ، به همدیگر محبت کنیم و همدیگر را تحسین کنیم . دنیای ما زمینی ها جای قشنگی خواهد بود اگر فقط و فقط بخواهیم که قشنگ باشد .

مطلب پیشنهادی :

دیگران را شاد کنید تا شادی شما همیشگی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code