چرا عکس نوشته ها در شادی افزا رایگان است

چرا عکس نوشته ها در شادی افزا رایگان است

یک مطلب در همین سایت نوشتم با عنوان ” داستان عکس نوشته ها از کجا شروع شد ؟ ” که با مطالعه این مطلب با اهداف کاری ما تا حدودی آشنا می شوید و متوجه می شوید که چرا ما این کار را شروع کرده ایم . اما شاید این سوال برای خیلی ها پیش آمده که چرا عکس نوشته ها رایگان است ؟ افرادی که در دنیای اینترنت فعال هستند و کسب و کارهای آنلاین دارند جواب این سوال یا مشابه این سوال ها را می دانند اما من به طور کلی و سعی می کنم مختصر و خلاصه توضیح دهم که با روند کاری سایت و اینستاگرام شادی افزا هم بیشتر آشنا شوید .

دلایل رایگان بودن عکس نوشته های شادی افزا

دلایل رایگان بودن عکس نوشته های شادی افزا

فعالیت شادی افزا در سایت از اوایل شهریور ۹۹ و در اینستاگرام از اوایل مرداد ۹۹ آغاز شد و طبیعتا وقتی هر کاری شروع می شود نیاز است برای معرفی خود و خدمات خود مدتی فعالیت خود را به صورت رایگان انجام دهد و اگر در آینده تصمیم داشت می تواند بعضی از خدمات خود را به صورت غیر رایگان ارائه دهد .

البته این موضوع مربوط به فعالیت های آنلاینی می شوند که خدماتی را ارائه می دهد و برای یک فروشگاه اینترنتی که از شروع کار خود محصولاتی را در سایت خود می چیند ، ارائه محصول رایگان طبیعتا کار منطقی و درستی نیست مگر با سیاست هایی که صاحبان فروشگاه اینترنتی دارند که می توانند برای شروع کار یا در مناسب های مختلف بعضی محصولات را با تخفیف یا هدیه رایگان ارائه دهند .

پس متوجه شدید که حتی ما اگر قصد داشتیم که خدمات خود را از همان ابتدا به صورت غیر رایگان هم ارائه دهیم کاری منطقی و درستی نبود .

دلیل رایگان عکس نوشته ها

دومین دلیل اینکه ما عکس نوشته ها را به صورت رایگان ارائه می دهیم این است که دوست داریم فضای صمیمانه تری را بین خودمان و شما که سفارش دهنده عکس نوشته ها هستید برقرار کنیم که احساس کردیم اگر همه چیز رایگان باشد بیشتر شما را جذب این کار می شوید و علاقه مند می شوید حتی برای یکبار امتحان کنید .

دلیل بعدی این بود  که ما سعی کردیم این کار را هر چه سریع تر شروع کنیم و مخصوصا وقتی احساس کردیم در شرایط حال حاضری که به وجود آمده که جشن ها کوچک تر و خانگی شده است ، اگر این نوع عکس نوشته ها می تواند حتی برای لحظه ای شما و عزیزانتان را خوشحال کند ما به مهمترین هدف خود رسیده ایم . برای شروع کار و حتما هم در ادامه این مسیر خوشحال و شاد کردن شما عزیزان برای ما بسیار ارزشمند است و جنبه مالی این کار حداقل برای شروع کار برای تیم شادی افزا اهمیتی ندارد .

البته تیم شادی افزا بسیار تمایل دارد این کار را تا زمانی که می تواند کاملا رایگان انجام دهد و هر روز هم تلاش می کنیم که به ارائه خدمات رایگان شادی افزا اضافه کنیم تا به خوشحالی شما عزیزان بیفزاییم ، اما این نیازمند حمایت شما عزیزان و استقبال شما بزرگواران از این کار است .

طراحی عکس نوشته رایگان

پیشرفت کار تا به امروز به چه صورت بوده است

من شخصا قبل از اینکه پیشنهاد این کار را به تیم شادی افزا بدهم و کار را شروع کنیم پیش بینی می کردم که این کار با رشد صعودی خیلی خوبی جلو رود که همین اتفاق هم افتاد . این سایت فعالیت خود را حدود دو ماه است که آغاز کرده است و چون در حال حاضر خدمات ما کاملا رایگان است و از تیم حرفه ای برای طراحی که مستلزم هزینه های بالا است برای کار استفاده نمی کنیم و روند شروع کار را بر اساس ساده و صمیمی شدن با شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم بتوانیم این صمیمت را تا انتهای راه با شما عزیزان داشته باشیم ، اما در همین دو ماه و ده روزی که تا این لحظه یعنی ۱۴ آبان ۱۳۹۹ از فعالیت کاری شادی افزا می گذرد ، پیج رنک سایت (رتبه بندی سایت) روند صعودی خوبی را طی کرده است که به نظر ما در این زمان کوتاه این پیشرفت عالی بوده است و صدالبته که برای ادامه این راه همچنان به حمایت های شما عزیزان نیازمندیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code