کائنات شما را شاد می کنند و به خواسته هایتان می رسانند

کائنات شما را شاد می کنند

نمی دانم چقدر اعتقاد به کائنات دارید و چقدر اعتقاد دارید که فقط لازمه بخواهید تا همه کائنات بی وقفه تلاش کنند که شما را به خواسته هایتان برسانند . امروز برای بیش از صدمین بار داستان کائنات در زندگی من اثبات شد.

الان که دارم می نویسم واقعا یه حس عجیبی دارم ، حسی از هیجان ، در درونم شور و شوقی بر پاست ، یه جورایی خوشحالم که چقدر کائنات خوب جواب می دهند و بی قرار برای اینکه می دانم این تازه شروع کار است .

خیلی نمی توانم درباره موضوعی که امروز برایم اتفاق افتاده است توضیح دهم شاید در این مطلب برای شما خوانندگان کمی خسته کننده باشد فقط مختصر و خلاصه عرض می کنم .

داستان از چه قرار است ؟

داستان از چه قرار است ؟

امروز بعدازظهر حدود ساعت چهار بود که همسرم یک فایل صوتی پر احساس را برایم پخش کرد ، صدا خیلی آشنا بود ، گفتم این فلانی است ؟ همسر گفت اره فلانی است . باورم نشد به شوخی گفتم فتوشاپ؟ باور نکردنی بود این همه احساس و عشق در یک صدا و آن هم برای شخصی که با ضبط صدا و تولید پادکست تقریبا هیچ آشنایی نداشت . همسرم گفت من هم باور نمی کنم .

صدا مربوط به یکی از طراحان شادی افزا بود ، معرفی نمی کنم ولی مطمئن هستم که اگر این کار ادامه پیدا کند به زودی بیشتر با این شخص آشنا خواهید شد . این طراح گل ما سال هاست که به دنبال حال خوب است و هر روز به کائنات سیگنال می دهد بگردید و حال خوب را برایم پیدا کنید . شاید این نوع سیگنال کمی گنگ باشد و شاید هم برای همین هم مدت طولانی زمان برد که کائنات حال خوب را برای این عزیزمان پیدا کردند ، این صدای شیوا و دلنشین شروع یک حال خوب برای این طراح عزیزمان است و امیدوارم به زودی تک تک شما عزیزان با این صدا آشنا شوید .

وقتی چند ساعت پیش با این شخص تماس گرفتم و داستان را پرسیدم که جریان ارسال این صدا چیست ؟ گفت همینطوری این متن را در جایی دیدم و لذت بردم و خودم خواندم و ضبط کردم و فرستادم برای همسر شما و ادامه ماجرا … و قرار است به امید خدا اتفاقات خیلی خوبی رخ دهد .

تا اینجا را کائنات زحمت کشیدند ، بقیه راه را ما هم هستید و امیدوارم تا ته این داستان شیرین برویم .

کائنات را باور کنید

کائنات را باور کنید

کائنات را باور کنید ، کائنات در راستای شاد شدن شما و براورده شدن خواسته های شما حرکت می کنند ، فقط حواستان باشد که چی از کائنات می خواهید ، بدون شک تمام کائنات گوش به فرمان شما هستند و فقط می گویند چشم .

اگر خوشبختی بخواهید فقط چشم می شنوید و اگر حال خوب و شادی بخواهید فقط چشم می شنوید ، اگر می خواهید به موفقیتی دست یابید سعی کنید دقیق و واضح مشخص کنید که چی می خواهید بعد خواهید دید که تمام کائنات فقط و فقط تلاش می کنند که شما را به خواسته ها و هدفتان برسانند . باور کنید و زندگی آرام و شادی را تجربه کنید .

مطلب پیشنهادی :

شادی و خوشبختی حق شماست