شادی با برنامه ، برنامه ریزی و شادی

برنامه ریزی و شادی

مهم این است که این برنامه ریزی لذت بخش باشد و اگر اهدافمان را درست انتخاب کنیم حتما با شادمانی این مسیر را طی خواهیم کرد .

برنامه ریزی و شادی من

یک کاغذ معمولی را به سه قسمت تقسیم می کنم و بالای آن می نویسم برنامه کوتاه مدت ، کمی پایین تر برنامه میان مدت و کمی پایین تر برنامه بلند مدت . برنامه کوتاه مدت می تواند از یک روز تا یک ماه باشد ، برنامه میان مدت می تواند از یک هفته تا چند ماه باشد و برنامه بلند مدت هم می تواند که از چند ماه تا چند سال ادامه پیدا کند . این شیوه برنامه نویسی من است و هر کسی می تواند شیوه خاص برنامه ریزی خود را داشته باشد ، چه ساده تر از این و چه پیچیده تر از این .

 من هر روز حداقل یک بار به این برنامه سر می زنم و بررسی می کنم که برنامه ریزیم به چه شکلی دارد جلو می رود و این از نظر من خیلی مهم است و مثل این می ماند که در یک مسیر رو به جلو برای رسیدن به یک مقصد مشخص در حرکت هستم و هر روز چک می کنم که از مسیر منحرف نشوم و همه چیز را بررسی می کنم که خوب پیش برود و اگر نیاز به تغییر و اصلاح دارد انجام می دهم تا هر چه زودتر با موفقیت به مقصد برسم . این شادی بخش نیست ؟ حتما هست ، امتحان کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code