عکس نوشته روزهای شاد – ۱ تا ۷ آذر ۹۹

روزها می گذرند و پاییز دیگر در دفتر زندگی من به پایان خودش نزدیک و نزدیک می شود و من هنوز امیدوارم به آغاز بهار . عکس نوشته های شادی افزا هدیه کوچکی است تا سهم کوچکی در بهاری شدن لحظات شما داشته باشد.

عکس نوشته روزهای شاد – ا آذر

روز جهانی تلویزیون مبارک

تلویزیون ببینیم و در خانه بمانیم.
با اینکه تماشای بیش از اندازه تلویزیون مضر و مخرب است اما اگر قرار است این روزها به بهانه حوصله سر رفتن و بهانه های اینچنینی از خانه بیرون برویم پس بهتر است که حتی بیش از اندازه تلویزیون ببینیم.
شاید هم این روزها فرصت مناسبی باشد برای کسانی که اصلا حتی گوشه چشمی هم به این جعبه جادویی نداشته اند ، حداقل امروز، ساعاتی از وقت خود را به دیدن برنامه های آن اختصاص دهند .
به هر صورت هر کاری دوست دارید انجام دهید ، می خواهید تلویزیون ببینید و می خواهید هم نبینید فقط خواهشا ، خواهشا تا جایی که امکان دارد از منزل خارج نشوید و این موضوع را جدی بگیرید .

روز جهانی تلویزیون مبارک.

۳ آذر

روز جهانی اسپرسو مبارک

قهوه خورهای عزیز درود.
البته این روز فقط به قهوه خورها اختصاص ندارد بلکه افرادی هم که قصد دارند به جامعه بزرگ دوستداران قهوه بپیوندند امروز بهترین روز است .
شما هم اعتقاد داردید انرژی امروز با روز های دیگر کمی فرق دارد ؟ شاید یک فنجان ، دو فنجان در روز یا شاید یک روز در میان یا … ، به هر صورت اگر می توانید قهوه را در برنامه زندگی خود بگنجانید و از خواص فوق العاده آن غافل نشوید .
البته در پرانتز عرض کنم که عاشقان قهوه فقط قهوه را به عنوان یک نوشیدنی پرخواص در نظر نمی گیرند و با قهوه زندگی می کنند و لذت می برند .

روز جهانی اسپرسو مبارک

عکس نوشته روزهای شاد – ۵ آذر

عکس نوشته روزهای شاد - روز یاداوری خرید

چه روز عجیبیه نه ؟ البته خرید کردن به خودی خود اصلا عجیب نیست ، عجیب این است که شاید هیچ کسی حتی فکرش را هم نمی کرد که این روز جهانی را در شرایطی تبریک بگوییم که حتی الامکان باید در خانه بمانیم و برای خرید کردن در مغازه های سنتی به گشت و گذارنپردازیم .
می دانم الان هم می شود از طریق اینترنت به راحتی خرید کرد اما خرید کردن در دنیای سنتی در خیلی از شرایط یک جور تفریح هم به حساب می آمد .

اما امروز چرا اینگونه شد ؟ فکر می کنید حکمت خدا از بوجود آمدن این شرایط و خانه نشینی و قرنطینه و این برنامه ها چیست ؟ البته طبیعتا همه ما هم در بوجود آمدن این شرایط مقصر هستیم . نیستیم ؟ می دانم که همه ما نظرات مختلفی داریم و هر کدام از ما هزار دلیل برای این شرایط داریم .

امروز بهترین موقع است که با خودمان خلوت کنیم که چرا در چنین روزی نمی توانیم به خرید سنتی برویم ؟ (البته امیدوارم در این شرایط تا جایی که ممکن است از خانه بیرون نرویم و در خانه بمانیم و مطمئن باشید روزهای بسیار شیرین نزدیک است )
پس به امید روزهای شیرین آینده و یک عالمه خرید های بیرون از خانه ، این روز را به همه شما عزیزان تبریک می گوییم

 

عکس نوشته روزهای شاد – ۲۱ تا ۳۰ آبان ۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code