امروز ببخشیم و محبت کنیم ، فردا دیر است

امروز ببخشیم و محبت کنیم

امروز وقت آن است که ببخشیم و محبت کنیم . امروز همان روز مبادا است ، همان فردایی که دیروز نگرانش بودیم . امروز را دریابیم شاید فردایی نباشد .

تا دیر نشده ببخشیم و محبت کنیم

منتظر چی هستید ؟ خیلی ها امروز به کمک من و شما نیاز دارند . منتظر بخشش ما هستند ، منتظر محبت ما ، عشق ما ، سخاوت ما . امروز همان روزی است که می توانیم با تمام وجود و در حد توانمان به هر شکلی که دوست داریم و احساس می کنیم لازم است بدون چشمداشت ببخشیم .

 بخشیدن بدون چشمداشت یعنی محبت و لطف به خودمان ، می بخشیم چون ایمان داریم و می دانیم که با خشنودی دیگران خشنود می شویم و با خوشبختی دیگران خوشبخت . می بخشیم چون می دانیم که با هر بخششی درهای بیشتری از نعمت ها و بخشش های بیکران خداوند را به روی خود باز کرده ایم . می بخشیم بدون هیچ گونه توقع و چشمداشتی برای آرامش در زندگی . آرامش هدیه می دهیم و آرامش می گیریم .

در این پادکست چه می شنویم ؟

در این پادکست شیرین بهروزی با صدای خود داستان یک کافه با آدم هایش را به تصویر می کشد ، انسان هایی که قهوه های مبادا می گیرند و طعم لذت بخش قهوه را به دیگران هم هدیه می دهند . آدم های این کافه می بخشند با تمام وجود و می دانند امروز یک روز مبادا است و اکنون وقت بخشش است . و چه زیباست لبخند را بر روی چهره افرادی ببینیم که با سخاوت هر چه قدر کوچک ما شاد و خوشحال می شوند . دنیای کوچکی است اما دل ها ما انسان ها می تواند بزرگ باشد و عشق بورزیم .

عاشقانه زندگی کنیم و تا دیر نشده است ببخشیم و محبت کنیم که خیلی ها منتظرند ، منتظر دست های سخاوتمند شما عزیزان .

مطلب پیشنهادی :

بخشنده باشید تا زندگی شادی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code