روزهای شادی – ۲۷ تا ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

روزهای شادی - 27 تا 31 شهریور

روزهای شادی به معرفی بعضی از جذاب ترین روزها در تقویم ایران و جهان می پردازد ، این روزها هم به تاریخ در سایت و هم در اینستاگرام شادی افزا منتشر می شود .  

۲۷ شهریور

روز جهانی آماده باش

امروز روز جهانی آماده باش است و این روز برای این نامگذاری شده است که آمادگی برای مقابله با شرایط اضطراری برای همه مهم است .
این روز اولین بار در اواسط سال دو هزار توسط انجمن بهداشت عمومی تاسیس شد اما واقعا کی فکرش را می کرد که امروز مصادف شود با شرایطی که در حال حاضر برای جهان پیش آمده است .
درست است که تاریخ شرایطی بسیار بدتر از این را هم پشت سر گذاشته است اما این غافلگیری و اتفاق غیرمنتظره است که باعث می شود کنترل امور را از دست بدهیم .

آماده بودن در هر شرایطی خوب است و آماده بودن در شرایط حال حاضر بسیار ضروری و لازم است . آماده هستید ؟
رعایت کنیم و همیشه در آماده باش باشیم ، نه برای اینکه منتظر اتفاق بدتر از این باشیم ، برای اینکه حواسمان جمع باشد و تلاش کنیم بدتر از این نشود و به سوی بهتر شدن اوضاع جلو رویم .
دقیقا این نیز دیر یا زود می گذرد اما چیزی که باقی می ماند درصد توجه ما انسان ها و ارزش گذاشتن در این روزها است ، ارزش گذاشتن به عزیزانمان ، دوستانمان و هم وطنانمان .

نگذاریم خاطره بدی از خود بعد از این دوران به یادگار بماند

روز جهانی آماده باش مبارک

روز جهانی یافتن یک دوست قدیمی

نمی دانم شما جز کدام دسته هستید ؟ زیاد دوست دارید یا کم ؟
دوست های قدیمی خود را به مرور زمان فراموش کردید ؟ یا ترجیح می دهید با آنها دیگر رابطه نداشته باشید ؟ 
یا اینکه هنوز حتی در این شرایط هم هر روز تماس صوتی و تصویری باهم دارید ( البته امیدوارم تو این روزها هوس نکنید حضوری همدیگر را ببینید )

به نظر شما دوست یعنی چی؟ دوست خوب کیه؟ دوست قدیمی از چه جنسی است و باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟
راستی چقدر به دوست و دوستاتون اعتماد دارید و اعتماد می کنید ؟ چقدر مثل بعضی ها حس می کنید میشه خیلی حرف ها را به دوست زد ، حرف های حتی در حد یک راز؟

همه این سوال ها می تواند حداقل برای امرزو جذاب باشد ، تمایل داشتی در پایین همین مطلب جواب این سوال ها را بنویسید شاید توانستیم دوست های خوبی برای هم بشویم.

روز جهانی یافتن یک دوست قدیمی مبارک 

مطلب پیشنهادی :

روزهای شاد – ۲۱ تا ۲۵ شهریور ۱۳۹۹